Sheleila

Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

2026 postów w tym temacie

Ktos mnie poprosił, żebym się dowiedziała, jesli da radę, jak nazywa się pewna gra. Wiem tylko tyle (więc może to mało pomocne, ale nie zaszkodzi spróbować), że jest to gra jakby detektywistyczna. Dostaje się zagadkę kryminalną do rozwiązania. Bohatera się nie widzi. Wskazówki są, chyba jest akcja, ale to nie RPG, bo nie ma rozwijania postaci. Własciwie więcej nie wiem, a ona więcej nie pamięta. Ale to jedyne w co byłaby sklonna zagrać. Ktoś moze grał w coś takiego kiedyś i poda mi nazwę? Proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... czyli jakby przygodowka z widokiem pierwszoosobowym ? Takich gier nie bylo raczej wiele... Moze jakies szczegoly dotyczace fabuly, ew scenerii, sposobu przechodzenia (od sceny do sceny, czy tez plynnie) ... cokolwiek wiecej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:24, glizda101 napisał:

Równie dobrze może to być jedna z Syberii... Za mało dokładny opis...


"Bohatera się nie widzi" Raczej nie Syberia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:25, Matteos napisał:

"Bohatera się nie widzi" Raczej nie Syberia...


A, nie widzi. O to przepraszam. Syberia nie. Źle przyczytałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:34, shelion napisał:

Ona więcej nie pamieta :), dlatego tylko tyle szczegółow. Ale juz podaliście mi jakis trop,
więc wielkie dzięki!!

Niestety to morze być wiele przygodówek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 18:54, mefjak napisał:

to moze kiedy grała ta osoba to może troche zawężyć cyz to coś starszego czy nie....

Spytam ,ale to będzie okolo 5 lat temu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ten sposob troche gier odpada =) a moze to porposty x-files? o wiem jeszcze bylo cos takiego jak Black Dahlia czy cos takiego nie pamietam jak sie to pisze ale tez jako detektyw... =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 18:59, shelion napisał:

> to moze kiedy grała ta osoba to może troche zawężyć cyz to coś starszego czy nie....
Spytam ,ale to będzie okolo 5 lat temu chyba.


Tak dla pewności: to była gra na PC? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blak Mirror tez moze byc akcja dzieje sie w zamku Black mirror jest sie tylko tam sie nie jest detektywem , tylko gosc sie chce wyjasnic zagadke w jaki sposub i co go zabiło Bardzo fajna gra Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 19:04, Taykun napisał:

Blak Mirror tez moze byc akcja dzieje sie w zamku Black mirror jest sie tylko tam sie nie jest
detektywem , tylko gosc sie chce wyjasnic zagadke w jaki sposub i co go zabiło Bardzo fajna
gra Polecam


Tylko żę shelion napisał, że bohatera sie nie widzi, w Black Mirror widzisz grodona cały czas :)
a że super giera to sie zgodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm taka mała złośliwość: skoro ona NIC nie pamieta, to po co jej TAMTA gra? Przecież tytuł i tak nie ma znaczenia, bo każda gra detektywistyczna z pierwszoosobowym widokiem będzie dla niej dobra. Daj jej cokolwiek z wymienionych pozycji i będzie szczęśliwa. ;]

Na pewno COŚ pamięta. Element grafiki, kursor, piksele na ścianach, menu główne, muzykę, postać z tła, jakiś motyw? Zapytaj ją, po czym rozpozna, że znalazłeś akurat tamtą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 19:11, Matteos napisał:

z tła, jakiś motyw? Zapytaj ją, po czym rozpozna, że znalazłeś akurat tamtą grę.


Oczywiście miało być znalazłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się