Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Naughty Dog nie stworzyłoby wielkich hitów jak Uncharted gdyby nie Sony?

14 postów w tym temacie

"Pitolenie o Szopenie".

Za to zdecydowanie gdyby Naughty Dog było niezależnym studio ich gry były by wydane na innych niż Sony platformach. A takie pieprzenie, że gdyby nie Sony to "Ooo hooo hooo!!" to mogą se między bajki wsadzić. 

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekonochrist napisał:

"Pitolenie o Szopenie".

Za to zdecydowanie gdyby Naughty Dog było niezależnym studio ich gry były by wydane na innych niż Sony platformach. A takie pieprzenie, że gdyby nie Sony to "Ooo hooo hooo!!" to mogą se między bajki wsadzić. 

Yep, lud przemówił. Poza tym redaktorka tego tematu tym tematem mnie w ogóle dobiła (oczywiście nie obrażając).

Gdyby nie Sony Naughty Dog nie stworzyłoby wielkich hitów jak Uncharted?

Jak to brzmi? Nie lepiej by było napisać"Bez SONY Naughty Dog nie stworzyłby wielkich hitów. I tyle. Po co kombinować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ekonochrist napisał:

"Pitolenie o Szopenie".

Za to zdecydowanie gdyby Naughty Dog było niezależnym studio ich gry były by wydane na innych niż Sony platformach. A takie pieprzenie, że gdyby nie Sony to "Ooo hooo hooo!!" to mogą se między bajki wsadzić. 

Ta, jasne. Już widzę niezależne Naughty Dog z takim budżetem i zasobami, jakie im daje Sony. Oczywiście, że bez wielkiego wydawcy te gry byłyby niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henrar napisał:
8 minut temu, Ekonochrist napisał:

"Pitolenie o Szopenie".

Za to zdecydowanie gdyby Naughty Dog było niezależnym studio ich gry były by wydane na innych niż Sony platformach. A takie pieprzenie, że gdyby nie Sony to "Ooo hooo hooo!!" to mogą se między bajki wsadzić. 

Ta, jasne. Już widzę niezależne Naughty Dog z takim budżetem i zasobami, jakie im daje Sony. Oczywiście, że bez wielkiego wydawcy te gry byłyby niemożliwe.

Już po pierwszej swojej grze mieliby budżet na kolejną grę. I tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Fabiopirat napisał:

Już po pierwszej swojej grze mieliby budżet na kolejną grę. I tak dalej...

A kto na tą pierwszą grę wyłożyłby niby hajs? I skąd wiadomo, że by na siebie zarobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale jak to, przecież spotkałem się z opinią fachowców, że jak ktoś wydaje na jedną platformę to gra lepiej dopracowana, a bo to skupiają się na tym co trzeba, a bo to mniej pieniędzy idzie, a bo to hajs dostają od firmy zewnętrznej. Przecież exy są takie wspaniałe prawda? Ludzie uwielbiają wywyższać się, na moim sprzęcie jest gra a na Twoim już nie więc jesteś do bani co? Ja jestem za tym, żeby wszystko wychodziło na wszystko o ile jest to możliwe. Kupiłem nowy sprzęt i chciałbym grać we wszystko, niestety nie jest mi to dane : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bocian-stork napisał:
Ekonochrist napisał:

"Pitolenie o Szopenie".

Za to zdecydowanie gdyby Naughty Dog było niezależnym studio ich gry były by wydane na innych niż Sony platformach. A takie pieprzenie, że gdyby nie Sony to "Ooo hooo hooo!!" to mogą se między bajki wsadzić. 

Yep, lud przemówił. Poza tym redaktorka tego tematu tym tematem mnie w ogóle dobiła (oczywiście nie obrażając).

Gdyby nie Sony Naughty Dog nie stworzyłoby wielkich hitów jak Uncharted?

Jak to brzmi? Nie lepiej by było napisać"Bez SONY Naughty Dog nie stworzyłby wielkich hitów. I tyle. Po co kombinować???

Nie lepiej po prostu dodać przecinek po słowie Sony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu xbox niema tylu ciekawych exow tylko klepia to samo g#wno od kilku lat typu halo czy gears i jakos nikt tymi grami sie nie zachwyca do czerwonosci. God of war , Uncharted , ico(seria) , bloodborne , horizon zero dawn itd.. dla mnie gry spod skrzydla sony zawsze mialy dusze od samego poczatku tej firmy. Ja tez bym chcial ograc hity z xboxa albo z pc (jesli wogole jakies ma) , ale nie stekam bo wybralem najlepsza konsole do gier od zarania dziejow. Oczywiscie sony tez nie jest super switne ze ojoj bo i oni zaczeli wchodzic na szlak dojenia z ludzi za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I gdyby nie crunch będący jakąś tam formą patologii tego wspaniałego, "wysokobudżetowego" modelu biznesowego warto dodać. Coś za coś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kodi24 napisał:

I gdyby nie crunch będący jakąś tam formą patologii tego wspaniałego, "wysokobudżetowego" modelu biznesowego warto dodać. Coś za coś. 

Nie żeby coś, ale niezależni jak najbardziej crunche mają i to czasem gorsze niż AAA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Stack_Black napisał:

Czemu xbox niema tylu ciekawych exow tylko klepia to samo g#wno od kilku lat typu halo czy gears i jakos nikt tymi grami sie nie zachwyca do czerwonosci.

Fable, Forza, Crackdown, Alan Wake, Dead Rising, Lost Odyssey, Blue Dragon, Sunset Overdrive, State of Decay, etc. Udawaj ślepego dalej. :P Ale nie zrozum mnie źle, bo moimi ulubionymi konsolami nadal są PSX i PS2, głównie przez sentyment. A i polemizowałbym z tym "od zarania dziejów", bo Nintendo i Sega rządziły już za czasów, gdy PlayStation nawet w planach nie było, but that's none of my business. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skelldon napisał:
14 godzin temu, Stack_Black napisał:

Czemu xbox niema tylu ciekawych exow tylko klepia to samo g#wno od kilku lat typu halo czy gears i jakos nikt tymi grami sie nie zachwyca do czerwonosci.

Fable, Forza, Crackdown, Alan Wake, Dead Rising, Lost Odyssey, Blue Dragon, Sunset Overdrive, State of Decay, etc. Udawaj ślepego dalej.  Ale nie zrozum mnie źle, bo moimi ulubionymi konsolami nadal są PSX i PS2, głównie przez sentyment. A i polemizowałbym z tym "od zarania dziejów", bo Nintendo i Sega rządziły już za czasów, gdy PlayStation nawet w planach nie było, but that's none of my business. 

Fable , Forza i Alan Wake jak najbardziej sie z ttoba zgodze , ale reszta ?!?!?! Dead Rising , ktory?!?! 3??? Nawet mnie nie rozsmieszaj. A konsole ktore wymieniles , typu sega i nintedo (nes) wprowadzaly gry typu automaty metal slug , mortal , nie wspowspominajac o nes ktore poprostu otwieralo rynek gier i nie miales wyboru miedzy czyms innym. Fable to gra z pierwszego xboxa i tam rzadila , dwojka juz nie byla tak dobra , a reszta ssie po calosci. Wymien mi jakis hit na ta generacje micro oprocz forzy. Tylko niech to bedzie hit a nie rzucasz tu grami pokroju crackdown ktory tez nie byl hitem tylko dobra grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować