FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2006 o 19:58, Rafcio Master napisał:

> To raczej Cp też sobie odpuszczę...
zawsze zostaje Desert Rats vs Afrika Korps i Blitzkrieg

Mam Desert Ratsa z CDA,a Blitzkriga sobie kupiłem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujący wydaję się być inny RTSy na enginie Blitzkriega sprzedawany przez Cenegę w serii Rewolucja Cenowa mianowicie:
Stalingrad
Bardzo niskie wymagania i przystępna cena,co o nim sądzicie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2006 o 20:08, kombesista napisał:

Już nie na mojego kompa...

szkoda bo tez fajny. ogolnie znam ten bol(szczegolnie gdy kolega chwali jak na jego nowym kompie fajnie chodzi FEAR)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 20:11, Rafcio Master napisał:


> Już nie na mojego kompa...
szkoda bo tez fajny. ogolnie znam ten bol(szczegolnie gdy kolega chwali jak na jego nowym kompie
fajnie chodzi FEAR)

Tak wiem,a mój kolega z kolei nic tylko sie zachwyca jak u niego chodzi Earth 2160.Ta gra ma takie wygania,że nawet jego zatkało!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania tej gry wreszcie sprowadziły tego mojego kumpla na ziemię.Przedtem bezprzerwy chwalił się jak mu to wspaniale chodzą i wyglądają te jego wszystkie Doomy 3,FEARy i inne Half-Lify 2,ale Earth 2160 utarło mu nosa ponoć ta gra strasznie u niego tnie,czasami tak,że aż myślał że to komp mu się zawiesił!!.A jego konfiguracja to:

Pentium IV 3,20 GHz
512 MB Ram
Win XP SP 2
NVidia GeForce 5700 XT
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba przez karte mu sie tnie. a HL 2 na moim kompie tez sie nie tnie.Doom czasami tnie sie niemilosiernie, a FEARa to juz sobie odpuscilem. ale bolesne jest to ze na twoim kedys high-endowym sprzecie teraz malo co pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 20:28, Rafcio Master napisał:

chyba przez karte mu sie tnie. a HL 2 na moim kompie tez sie nie tnie.Doom czasami tnie sie
niemilosiernie, a FEARa to juz sobie odpuscilem. ale bolesne jest to ze na twoim kedys high-endowym
sprzecie teraz malo co pojdzie

Tak,tak bardzo bolesna prawda,a jeśli nie ma funduszy na upgrade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze gorsze jest to ze gdy kupi sie np. nowa karte to po chwili dochodzi sie do wniosku ze proc jest kijowy i tez by sie przydal nowy, a potem jeszcze troche ramu itd. to czasami potrafi dobic. no chyba ze sie dokupuje sprzet ktory starcza na dlugo. ale na taki zazwyczaj nie ma sie kasy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 20:35, Rafcio Master napisał:

jeszcze gorsze jest to ze gdy kupi sie np. nowa karte to po chwili dochodzi sie do wniosku
ze proc jest kijowy i tez by sie przydal nowy, a potem jeszcze troche ramu itd. to czasami
potrafi dobic. no chyba ze sie dokupuje sprzet ktory starcza na dlugo. ale na taki zazwyczaj
nie ma sie kasy;/

I właśnie żeby uniknąć takich sytuacji,mam pogląd,że jeśli upgradeować to nazbierać więcej kasy i od odrazu ulepszać całego kompa!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2006 o 20:46, kombesista napisał:

I właśnie żeby uniknąć takich sytuacji,mam pogląd,że jeśli upgradeować to nazbierać więcej
kasy i od odrazu ulepszać całego kompa!.

tyle ze co ja chce odlozyc na cos to np. taki CD Projekt wyjezdza tu z jakas promocje i tyle. teraz udalo mi sie uzbierac na nowa karte ktora se zaniedlugo kupie a moze w wakacje kupie ram zeby Gothica 3 podciagnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei mam sie najgorzej z was all.UCZYC SIE ALBO NIE BEDZIE KARTY UCZYC SIE ALBO NIE BEDZIE PROCKA UCZYC SIE ALBO NIE BEDZIE RAMU mam tego dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam OFP (najlepiej zainwestować w pack CWC+Gold+Resistance żeby móc ściągać wszystkie addony). Choć grafika może niektórych odtstraszać, jest to i tak najlepszy symulator żołnierza dostępny na rynku (wg mnie). (choć może lepszym symulatorem jest VBS, ale kogo by było stać na wydatek 150$ za samę grę i osiem cd, każdy po 50$, a więc razem jakieś 2160$[WOOOOOOW!!!!!!!!!!!!!!!!!] ).
PS Moderatorów i wszystkich innych przepraszam za mały offtpoic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>. Choć grafika może niektórych odtstraszać, jest to i tak najlepszy symulator żołnierza
Niby czym ma odstraszać? Mimo upływu lat wciąż jest dobra.A jak komuś nie odpowiada to w internecie niedawno wyszedł mod poprawiający grafikę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się