FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

46 minut temu, michalqazwsx napisał:

Cześć. Ostatnio zastanawiałem się nad kupnem battlefield 1 jednak mój główny problem jest taki ze mam nałożony limit na internet (który bardzo szybko osiągam) przez co prędkość mojego internetu w większości czasu to ok 1 mb. Teraz powstają pytania czy da się płynnie grac w BF1(oczywiscie multi) z taką prędkością oraz ile ważą i jak często wychodzą aktualizacje. 

Nie wiem jak czesto wychodza aktualizacje, ale wiem ze z 1mb nie pograsz sobie. Chyba ze nie przeszkadza CI bycie farmionym 24/7. Bedziesz mial zbyt duze opoznienie zeby efektywnie w to grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TigerXP napisał:

Nie wiem jak czesto wychodza aktualizacje, ale wiem ze z 1mb nie pograsz sobie. Chyba ze nie przeszkadza CI bycie farmionym 24/7. Bedziesz mial zbyt duze opoznienie zeby efektywnie w to grac.

A co jeśli chodzi o titanfall 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, michalqazwsx napisał:

A co jeśli chodzi o titanfall 2?

W to akurat nie gralem, ale wydaje mi sie ze do którejkolwiek dynamicznej gry, typu te wymienione, 1mb bedzie po prostu za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes of might and magic część 6 czy 7? Którą grę  polecacie bardziej? 

Edytowano przez Areix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecilibyście jakąś grę a la "Age of Empires Online" za którą zapłacę tylko raz i nie będę miał mikropłatności?

Chodzi mi o budowanie osad, miast, itp. najlepiej po polsku ale może być też w oryginale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2017‎-‎07‎-‎08 o 17:33, Areix napisał:

Heroes of might and magic część 6 czy 7? Którą grę  polecacie bardziej? 

Ja lepiej bawiłem się grając w 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2017‎-‎08‎-‎13 o 22:16, lis_23 napisał:

Polecilibyście jakąś grę a la "Age of Empires Online" za którą zapłacę tylko raz i nie będę miał mikropłatności?

Chodzi mi o budowanie osad, miast, itp. najlepiej po polsku ale może być też w oryginale.

Nie wiem, próbowałeś gry z serii anno?? Anno 1404 jest całkiem przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakieś staroszkolne RPG? Ni śledziłem od dłuższego czasu tego segmentu rynku i nie wiem na które tytuły powinienem zwrócić uwagę. Słyszałem dobre opinie o Pillars of Eternity i Divinity: Original Sin. A może polecacie jeszcze jakieś inne tytuły? Co na pierwszy ogień? Ostatnie takie RPG w jakie grałem to Neverwinter Nights 2, potem były Dragon Age i Wiedźminy, które oczywiście mi się podobały, ale mam ochotę znowu "zebrać drużynę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Divinity:original sin 2? Premiera byla kilka dni temu, gra zbiera naprawde fenomenalne recenzje. Osobiscie nie gralem, ale podobno pierwsza czesc to rózniez kawal dobrego oldschoolowego rpga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej

Nie mogę znaleźć tematu dotyczącego Gog.com a chciałbym się dowiedzieć dwóch rzeczy:

- W jaki sposób można dokonywać płatności w tym sklepie? Tzn. czy tylko za pomocą karty kredytowej, czy można skorzystać np. z przelewu 24?

- Zakupione gry uruchamia się przez klienta Goga, tak jak "Wiedźmin 3"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lis_23 napisał:

Hej

Nie mogę znaleźć tematu dotyczącego Gog.com a chciałbym się dowiedzieć dwóch rzeczy:

- W jaki sposób można dokonywać płatności w tym sklepie? Tzn. czy tylko za pomocą karty kredytowej, czy można skorzystać np. z przelewu 24?

- Zakupione gry uruchamia się przez klienta Goga, tak jak "Wiedźmin 3"?

Ja płaciłem przez paysafecard więc ta opcja jest dostępna, gry można uruchamiać przez klienta jednak jak wszedłem w folder i odpaliłem bezpośrednio to też działało bez otwierania GOG (ale nie sprawdzałem z wszystkimi grami) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2017 o 13:24, lis_23 napisał:

ki sposób można dokonywać płatności w tym sklepie? Tzn. czy tylko za pomocą karty kredytowej, czy można skorzystać np. z przelewu 24?

Musieli dodac  nie dawno i bez rozglosu, bo przy wrzuceniu gry do koszyka w sposobie zaplaty jest  przelewy24, a takze  paysafecard, paypal i cos jeszcze.
Gog galaxy nie jest obowiązkowy, ale np. do sejwow w chmurze to  juz trzeba go miec. i (chyba, zeby dodatki do W3 działały trzeba przez galaxy gre odpalac-ale nie znam szczegolow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz się zastanawiam, czy kupić te mniejsze gierki na Gogu, na Steam, czy poczekać na jesienną wyprzedaż na Steam, kiedy mają, ponoć dodać polską walutę na Steam?

Chodzi mi o "Cuphead", " SteamWorld Dig 2", "Hob" i " Battle Chasers: Nightwar".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, lis_23 napisał:

Teraz się zastanawiam, czy kupić te mniejsze gierki na Gogu, na Steam, czy poczekać na jesienną wyprzedaż na Steam, kiedy mają, ponoć dodać polską walutę na Steam?

Chodzi mi o "Cuphead", " SteamWorld Dig 2", "Hob" i " Battle Chasers: Nightwar".

Mają wprowadzić płatość w złotówkach ale z tego co czytałem to dopiero pod koniec roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lis_23 napisał:

Ja słyszałem, że mogą się wyrobić na jesienną lub zimową wyprzedaż.

Było by fajnie bo przelicznik nie jest taki tragiczny więc można by trochę zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2017 o 21:42, lis_23 napisał:

Chodzi mi o "Cuphead", " SteamWorld Dig 2", "Hob" i " Battle Chasers: Nightwar".

Nawet bez wprowadzenia zlotowek na steamie, lepiej poczekac na jesienne/zimowe obnizki cen,  na steamie i na gogu. (A czasami na gog'owej  wyprzedazy jest akcja, ze jak wydasz X  zł to dostaniesz jakas gre.)

Te wymienione gry to nowe premiery  wiec, nie spodziewalbym sie obnizki powyzej 15%(tylko zgaduje), a w dluzszym okresie czasu jak pol roku a moze rok to moga byc wieksze znizki, a i do jakiegos bundla moga wskoczyc, ale raczej do drozszego progu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się