FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2006 o 13:35, Arclight napisał:

Jeśli lubisz grę bez ambicji, tj. idziesz i rozwalasz tysiące przeciwników to tak.
bleeeeee.......fuj......chyba tylko się rozluźnić na tym....odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 19:30, Tomasz K. napisał:

Co jest leppsze według Was NWN czy Warhammer?

Zależy czy wolisz RPG czy strategie?
NWN- RPG
WARHAMMER- trategia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dziedzinie strategii polecam obowiązkowo dla wszystkich RTSowców:
Warhammer 40000 Dawn of War - Dark Crusade

zaś jako RPG to rekomenduję dla tych co jeszcze nie grali:
Star Wars - Knights of the Old Republic I & II

zaś fanom długich i ciekawych kampanii RTS ze sporymi wstawkami RPG:
Spellforce & Spellforce 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli jesteś zatwardziałym erpegowcem, a nie H&Slashowcem, nie straszna Ci grafika 2D w niskiej rozdzielczości i wolałeś Fallout''a i Planscape Torment od Baldurów,a nie grałeś w Arcanum - zrób to !!!

...i żeby ktokolwiek tutaj nie miał wątpliwości - jeśli uwielbiasz RTSy a nie masz jeszcze Warhammera 40000 - Dawn of War - musisz go mieć !!! najnowszy dodatek Dark Crusade robi z tej gry najlepszego RTSa roku 2006 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupic wowa dla ludzi którzy chca zeby im wyleciało pare lat z życia:D ja jak zobaczyłem gre w akcji u kumpla na priwatnym serwerze <sic!> do tego bardzo zabugowanym :D to i tak sie zakochałem a nie trwało to wiecej niz 2minuty jak konczył byc moba i wyszedł z gry.... :D zreszta spojrzcie na mój podpis:D a dla tych którym zycie miłe polecam:
baldurs gate2 hmm nie wiem czy jeszcze mozna kupic gdzies bo jak moj kolega chciał to na gram nie było już ale gra jest bosa dotego mozna nia grac i grac a fasnowskie dodatki(np TDD) jeszcze upiekszaja gre choc na 1 raz ich nie polecam
Hm co do ludzi zastanawiających sie nad NWN jakos ta gra mnie nie zachwyciła juz wole bg2 pierwsze 2 rozdziały ok ale potem.... nuuda jak dla mnie słaba fabuła choc na 1 raz moze sie nawet podobac(mówie o zwyczajnej czesi 1 bo dodatek HoU jest juz za to boski:-)
Polecam Morrowind ZE zeby kupic odrazu z dodatkami ale grac bez:D dla mnie granie z dodatkami jest juz jakos tak inaczej
Oblivion jak zawiódł cie g3 lub masz zasłaby komp(512ram) przy obku 512 ram spokojnie wystarczy do ładnej gry na srednich przy słabej karcie jak radeon 9550(w porównaniu do np geforce 7950)
A co do ARcanum pomimo ze to swietny rpg i sam grałem choc nie udało mi sie go przejsc:-) bo zawsze było cos lepszego lecz po zagraniu w którąśz ww. gier może byc ciezko pograc w ta pikiseloze choc gdy oczy juz przezwyczaja sie ze mały brązowy szczekający kwadrat:-) to pies klimat bierze góre i jakos robie sie tak fajnie
to tyle moim zdaniem mam nadzieje ze pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na obecna chwile to:
-Gothic 3 (jak ktos ma dobrego kompa)
-Medieval II
a ze starszych gier:
-bitwa o srodziemie 2
-fifa 07
-Spellforce 2
-Heroes V
jak ktos chce sie dowiedziec bardziej szczegolowo to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Lubie wszystkie gatunki gier, ale nie wiem co kupić:
- Diablo II
- Warcraft III
- Newerwinter Nights Diamentowa Edycja
- Dungeon Siegie 2
- Galctic Civilizations 2
- I coś co jest duży Świat gry, zbroje, itd. I można grać przez Gamespy i XFire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych, które wymieniłeś, to polecam przede wszystkim gry Blizzarda- Diablo II i WarCraft III, jeśli jeszcze w to nie grałeś, to będzie chyba najlepszy wybór... te gry wciąąągają ;) Bo np. taki Dungeon Siege 2 jest owszem, dobry, ale to zupełny klon Diablo (no, z lepszą grafiką.. ale to przecież nie najważniejsze, a fabuła cieniutka).
Neverwintera osobiście nie za bardzo lubię, a w Galactic Civilizations 2 nie grałem, więc nie mogę za wiele powiedzieć...
Amoją w ogóle ulubioną grą jest WarCraft III ;) Dlatego jeszcze raz polecam gry Blizzarda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się