Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo Switch bez wymienianej baterii?

4 posty w tym temacie

No jeżeli te informacje się potwierdzą to "wielkie N" ponownie pokazuje jak niskim kosztem i wiernością fanów nabijać kabzę. Grając w gry jak GTA SA czy VC mój telefon wytrzymuje ok. 3-5h :| A do tego brak możliwości wymiany baterii to tani chwyt jak zmusić użytkownika do płacenia za serwisowanie po gwarancji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Katarzyno: ze względu na Pani "wiarygodność i rzetelność" domagam się umieszczania linków do takich plotek - bez tego nawet nie ma co czytać Pani tekstów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajonk78 napisał:

Pani Katarzyno: ze względu na Pani "wiarygodność i rzetelność" domagam się umieszczania linków do takich plotek - bez tego nawet nie ma co czytać Pani tekstów...

Pierwsza linia pod tekstem i niebieski przycisk "źródło" :-).

 

Kiedyś myślałem, że nie kupię nigdy sprzętu z wbudowanym akumulatorem i będę się trzymał ogniw wymienialnych. Po paru latach uświadomiłem sobie, że wszystkie sprzęty, w których chciałem mieć możliwość wymiany akumulatora, ciągle pracują na oryginalnym zasilaniu i nie miałem potrzeby go wymieniać.
Problem przewiduję jedynie w przypadku długiego nieużywania sprzętu. O ile używam czegoś na co dzień, to nie ma problemu, ale jak znajdę zapomniany dawno temu sprzęt i bateria okaże się spuchnięta, to wbudowany akumulator będzie o wiele większym problemem. Przy wymienialnym wystarczy znaleźć nowy akumulator i można dać się porwać nostalgii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować