Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Scalebound anulowane - gra Platinum Games wylądowała w koszu

7 postów w tym temacie

Jaka wiocha, ja też czekałem na ten tytuł. Przywracał wspomnienia z czasów dzieciństwa i zawiewał dziecięcą frajdą, a teraz dupa. Zawiedli mnie. Wolałbym, żeby ta gra wyszła nawet z beznadziejną historią ale z przyjemną rozgrywką : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft po prostu się zapędził z Scalebound. Obejrzyjcie sobie jeszcze raz gameplaye. Każdy z nich się przycinał. Było gołym okiem widać iż Xone nie daje rady. Sądze że Scalebound miał szanse wyjść na Scorpio jednak wtedy Microsoft by się odciął od Xone, a gracze zaciukali by ich maczetami i popdalili aby spłonoł żywym ogniem inkwizycji. Szkoda bo gra prezentowała się fajnie. Nie mam ani Pc ani Xone więc bym nie zagrał co nie zmienia faktu że smuci śmierć takiego tytułu. Ciekawe co z Deep Dawn na PS4? Ktoś coś wie?

 

R.I.P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoon84 napisał:

Bardzo dobrze, że wyeliminowali kolejny niezdrowy przykład hipsterstwa. Smok i siwowłosy młodzik ze słuchawkami z dubstepem na łbie... masakra

 

Nie przesadzaj.

Co do newsa - co raz mniej powodów, aby kupować XBOX ONE... oh wait, przecież juz nie ma powodów, aby go kupować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dosc ze nie maja zadnych dobrych exow to jeszcze kolejny skasowali. Przeroslo ich i tyle, ja sie dziwilem jak zobaczylem gameplay ze xbox to bedzie wstanie udzwignac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dr.-Who.gifTo już nie jest zwyczajny strzał w stopę... To zestrzelenie podziurawionych minigunem zwłok za pomocą wyrzutni rakiet. Niech to szlag, była to przeze mnie najbardziej oczekiwana gra na wyłączność Xboksa One (zaraz obok Sunset Overdrive), na gameplayach wyglądała na ukończony produkt, a z rana taka wiadomość. Świetne rozpoczęcie roku 2017, Microsoft!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować