Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Scalebound - Phil Spencer w kilku słowach o anulowaniu projektu

7 postów w tym temacie

"Dobra dla graczy". Bo nie zagrają w grę? Serio? Mi się wydawało interesujące i bym chętnie pograł. Następnym razem niech się tak nie podniecają tylko mówią na czym stoją i wydadzą grę. Przecież to był chyba prawie gotowy produkt. Nie zdziwię się jeśli Xbox Scorpio to będzie ostatnia lub przedostatnia konsola MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oni widzieli line-up PlayStation? Czy oni wiedzą, z kim walczą? Scalebound był ich najmocniejszym asem w rękawie. Teraz tylko nadzieja w Sea of Thieves, ale nie zapeszam, bo jeszcze anulują projekt i zamkną Rare. Aż mnie ciarki przeszły. >:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Grą wszechczasów" - za każdym razem jak czytam to określenie przy tak nijakiej grze, nie mogę powstrzymać się od śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Skelldon napisał:

Czy oni widzieli line-up PlayStation? Czy oni wiedzą, z kim walczą? Scalebound był ich najmocniejszym asem w rękawie. Teraz tylko nadzieja w Sea of Thieves, ale nie zapeszam, bo jeszcze anulują projekt i zamkną Rare. Aż mnie ciarki przeszły. >:(

MS się pogubił i przejął strategie olania xboxa i exclusivów. Oczywiście coś tam robią ale proszę was. Halo Wars 2 wymieniania jest jako najbliższy gorący Exclusive. Jako że xbox został porzucony a MS poddał się w walce z Sony postanowili xboxa zamienić po prostu na PC o zbitej konstrukcji. Nie jest to głupi pomysł ale jest to wycofanie się tak na prawdę z rynku konsol.

Co ciekawe a propo MS i Sony, warto zauważyć że moim zdaniem Phil Spencer jak zawsze bełkota bzdury. Myślę że tu chodzi bardziej o to że Platinium Games który jest producentem exclusiva na platformę Sony wydaje lada dzień grę (Nier: Automata) i po demie gra ma duży hype. Więc teraz pomyślmy że dwie gry które są jednak do siebie podobne, są robione jako dwa exclusivy. Scalebound zostało zapowiedziane 4 lata temu.. i nagle zamiast tej gry wychodzi mechaniką coś bardzo podobnego tylko że zamiast potworów są roboty i gra ukazuje się na konkurencyjną platformę. Myślę że MS się wkurzył ;). Jeżeli tak jest to może i chamstwo ale nie winiałbym Platinium Games. Każda firma chce zarobić a żadna z firm robiących gry ze współpracy z MS nie skończyła dobrze. Wszystkie firmy których tytuł zostały podkupione przez MS kończyły w tarapatach finansowych.

Edytowano przez Kafar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować