Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gram.pl

Najciekawsze polskie gry w 2017 roku

5 postów w tym temacie

Z 10 polskich tytułów jestem zainteresowany aż sześcioma w tym roku. Z 16 wielkich zagranicznych tytułów tylko jednym jestem zainteresowany. Hehe.

0

Z tego wszystkiego nie interesują mnie tylko Serial Cleaner i Sniper. Rzuca się natomiast w oczy, że Polacy wyrastają powoli na czempionów strasznych, poważnych i pokręconych treści w grach. Agony i Inner Chains (obydwie z chorymi, rewelacjynymi projektami graficznymi), Frostpunk, Observer, a nawet Get Even, które po trailerze wygląda bardziej jak thrillero-horror niż strzelanka. To ciekawe, że nasze rodzime studia naturalnie zdają się ciągnąć kierunki, które na zachodzie tak często są pomijane.

Bardzo ciekawie zapowiadają się tez Seven i Ruiner. O tym drugim rzeczywiście słyszę pierwszy raz, ale wygląda prześlicznie i naprawdę miodnie - na tyle, na ile można to ocenić po krótkim teaserze :)

0

Agony, Frostpunk, Gwint, Ruiner, Serial Cleaner, Seven: The Days Long Gone i (o dziwo, pierwszy raz zaskakująco dobrze zapowiadająca się gra od CI games) Sniper: Ghost Warrior 3 biorę na 100000%

0

Ja czekam głównie na GetEven , kursk, i Sipera 3, choć z miłą chęcią obejrzę i pogram w reszte tytułów z listy. Ciekawie wygląda takża Ruiner, z wysztkich tytch tytułów najmniej mnie interesuje Gwint. Najlepiej zapowiada się natomiast GetEven i Sniper Ghost Warrior 3 czekam z ciekawością na oba tytuły,.

0

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0