Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najciekawsze polskie gry w 2017 roku

5 postów w tym temacie

Z 10 polskich tytułów jestem zainteresowany aż sześcioma w tym roku. Z 16 wielkich zagranicznych tytułów tylko jednym jestem zainteresowany. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego nie interesują mnie tylko Serial Cleaner i Sniper. Rzuca się natomiast w oczy, że Polacy wyrastają powoli na czempionów strasznych, poważnych i pokręconych treści w grach. Agony i Inner Chains (obydwie z chorymi, rewelacjynymi projektami graficznymi), Frostpunk, Observer, a nawet Get Even, które po trailerze wygląda bardziej jak thrillero-horror niż strzelanka. To ciekawe, że nasze rodzime studia naturalnie zdają się ciągnąć kierunki, które na zachodzie tak często są pomijane.

Bardzo ciekawie zapowiadają się tez Seven i Ruiner. O tym drugim rzeczywiście słyszę pierwszy raz, ale wygląda prześlicznie i naprawdę miodnie - na tyle, na ile można to ocenić po krótkim teaserze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agony, Frostpunk, Gwint, Ruiner, Serial Cleaner, Seven: The Days Long Gone i (o dziwo, pierwszy raz zaskakująco dobrze zapowiadająca się gra od CI games) Sniper: Ghost Warrior 3 biorę na 100000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam głównie na GetEven , kursk, i Sipera 3, choć z miłą chęcią obejrzę i pogram w reszte tytułów z listy. Ciekawie wygląda takża Ruiner, z wysztkich tytch tytułów najmniej mnie interesuje Gwint. Najlepiej zapowiada się natomiast GetEven i Sniper Ghost Warrior 3 czekam z ciekawością na oba tytuły,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować