Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Legend of Zelda: Breath of the Wild z ogromną mapą

8 postów w tym temacie

beziko napisał:

Rozmiar rozmiarem, ale czy będzie co robić? :s

No będzie można sobie połazić :P

Na jaką platformę to gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja straciłem zainteresowanie kiedy porównałem speckę z ceną. Poczekam. Wychodzi na to że konsola jest słaba, będzie miała 32gb z czego Zelda zabierze połowę. I na dodatek kosztuje tyle co ps4. Jak byłem pewny że zamówię tak teraz wolę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Ja straciłem zainteresowanie kiedy porównałem speckę z ceną. Poczekam. Wychodzi na to że konsola jest słaba, będzie miała 32gb z czego Zelda zabierze połowę. I na dodatek kosztuje tyle co ps4. Jak byłem pewny że zamówię tak teraz wolę poczekać.

Zapomniałeś dodać że karty pamięci jakie obsługuje aktualnie sporo kosztują :).

Sprzeda się z początku dla samej Zeldy potem troszkę może ucichnąć. Dodadzą parę jRPG i sprzedaż ruszy ponownie. Jeżeli zapewnią dobre wsparcie i sporo gier na wyłączność tak jak ma 3DS to zdobędą to co chcieli. Nie ma aktualnie konsolki przenośnej z taką grafiką. Wszyscy patrzymy pod kontem konsol stacjonarnych, ale patrząc na przenośne to Nintendo wcale głupio nie pomyślało.  Zrobili dobrego następce 3DS który się po 2-3 latach będzie sprzedawał się lepiej niż bułki w sklepie :D oczywiście jak będzie miał gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować