Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard rozdaje za darmo StarCraft II: Wings of Liberty

10 postów w tym temacie

Wystarczy tylko zwrócić uwagę, że pojawia się możliwość instalacji i zacząć instalować. W battlenecie nie ma innych informacji o tym, że się zostało obdarowanym - być może to jakiś BUG ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem czy nie dostałem, ja tam poczekam aż pakiet SCII będzie obraźliwie tani i sobie kupię trylogię - o ile mi się nie odechce (ostatnio cięgle mi się odechciewa blizzardówek).

BTW Nie, nie dostałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupon napisał:

Wystarczy tylko zwrócić uwagę, że pojawia się możliwość instalacji i zacząć instalować. W battlenecie nie ma innych informacji o tym, że się zostało obdarowanym - być może to jakiś BUG ???

Nie do końca tak jest, bo u mnie pojawia się opcja instalacji ale instaluje się tylko starter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadymek napisał:

Dostałem czy nie dostałem, ja tam poczekam aż pakiet SCII będzie obraźliwie tani i sobie kupię trylogię - o ile mi się nie odechce (ostatnio cięgle mi się odechciewa blizzardówek).

BTW Nie, nie dostałem ;)

Pakiet jest dość tani, ja ostatnio kupiłem za 136zł. 4 kampanie. Było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghartan napisał:
kupon napisał:

Wystarczy tylko zwrócić uwagę, że pojawia się możliwość instalacji i zacząć instalować. W battlenecie nie ma innych informacji o tym, że się zostało obdarowanym - być może to jakiś BUG ???

Nie do końca tak jest, bo u mnie pojawia się opcja instalacji ale instaluje się tylko starter.

 

 

u mnie tez wisi tylko starter

ale może inni dostali werje pełną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DRODZY REDAKTORZY GRAM.PL

Orientujcie się w temacie bo dotyczy to krajów: Brazylii, Ameryki, Rosji oraz Kanady.

Edytowano przez swgs1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować