Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2007 o 15:47, Madt napisał:

Kurde patrząc na screeny nie wygląda tak dobrze jak Crysis (:D)... Ale mam nadzieję, ze gra
będzie dobra jeśli chodzi o frajdę z grania. Jedynka jest moją ulubioną strzelanką do dnia
dzisiejszego, więc liczę na dwójkę. Wolałbym jednak aby Crytek za nią odpowiadał.

to nie sa screeny ale artworki z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 15:55, jackass napisał:

> Kurde patrząc na screeny nie wygląda tak dobrze jak Crysis (:D)... Ale mam nadzieję, ze

popatrz wcześniej - są też screeny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 15:55, jackass napisał:

to nie sa screeny ale artworki z gry

Screenshot''y są tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10614&pid=42

Jako, że jest ich tylko pięć, dam teraz kolejną paczkę. Pamiętajcie też, że to co widzicie to wersja alpha w jakiej znajduje się obecnie gra, więc graficznie, za jakiś czas może być nie do poznania (oby na lepsze :D).

20070816162547

20070816162554

20070816162559

20070816162605

20070816162610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 16:29, Vormulac napisał:

> to nie sa screeny ale artworki z gry
Screenshot''y są tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10614&pid=42

przeciez to nie sa screenchoty tylko rendery.Screeny sa robione bezposrednio z gry.Widac ze grafika na tych fotach nie jest na tyle trojwymiarowa i realna do osiagniecia nawet na obecnej klasy sprzecie.To sa renderowane grafiki z procesu tworzenia gry takie jakimi tworcy zawsze podsysaja graczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie Gears of War, Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 i Rainbow Six: Vegas są zwykłymi renderami tylko z tą różnicą, że można w nich sterować ludzikami? No... A wszystkie screeny z Crysisa to tylko z filmików są? tja... Już to widzę. W każdym razie, czytałem gdzieś, że "dwójka" tworzona jest już od co najmniej roku, Ubisoft nie ogłasza oficjalnie, że tworzą zanim nie będą mieli czegoś do pokazania... Przez rok można stworzyć coś co byłoby podstawą do stworzenia reszty gry, a ja wierzę, że są to screeny z samej gry.
Gdzie ty widzisz nie na tyle trójwymiarową grafikę? Przez te rozmycia? Teraz prawie każda, next-genowa, gra takie ma... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 17:55, Noxbi napisał:

W każdym razie, czytałem gdzieś, że "dwójka" tworzona jest już od co najmniej roku, Ubisoft nie ogłasza oficjalnie, że tworzą zanim nie będą mieli czegoś do pokazania... Przez rok można stworzyć coś co byłoby podstawą do stworzenia reszty gry, a ja wierzę, że są to screeny z samej gry.

Bo są, poza tym to nie jest finalna wersja.
A co do info od Ubisoft''u to faktycznie, rzadko coś podają, chyba że premiera za tydzień. :) Teraz oficjalnie (dopiero?) potwierdzili swój nowy engine - Dunia.

Introduction To The Dunia Engine
http://pl.youtube.com/watch?v=Cw5FMa4KjpQ
lub download (~15MB):
http://media.ubi.com/emea/farcry2/videos/fc2_engineintro.zip

Więcej ciekawych informacji:
http://blog.ubi.com/farcry2/index.php

20070822013237

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 16:29, Vormulac napisał:

> to nie sa screeny ale artworki z gry
Screenshot''y są tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10614&pid=42

Jako, że jest ich tylko pięć, dam teraz kolejną paczkę. Pamiętajcie też, że to co widzicie
to wersja alpha w jakiej znajduje się obecnie gra, więc graficznie, za jakiś czas może
być nie do poznania (oby na lepsze :D).

Osz kurcze ... mam tylko nadzieję że mój sprzęcior pociągnie tą kochaną gierkę. Far Cry 1 tak mnie wciągnął że przeszedłem go parę razy. Fajna gierka można trochę się przy niej postraszyć np. gdy wbija się do labolatorim a tam z cienia wyłazi 5 "mutantów" Uff... jak w to grałem miałem 10 lat :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż tak wymagającego sprzętu to raczej nie będzie gra wymagała. Karta z serii 88xx, 2 GB RAM''u itd.... :) Nie no, mają nowy silnik to zobaczymy jak im pójdzie jego optymalizacja. Pogodowe screenshot''y (1280x800).

20070822235354

20070822235404

20070822235414

20070822235424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 23:57, Vormulac napisał:

Aż tak wymagającego sprzętu to raczej nie będzie gra wymagała. Karta z serii 88xx, 2 GB RAM''u
itd.... :) Nie no, mają nowy silnik to zobaczymy jak im pójdzie jego optymalizacja. Pogodowe
screenshot''y (1280x800).

Wszystkie wymagania spełniam, jedynie bedę musiał ramu dokupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 01:39, Yanek12 napisał:

Wszystkie wymagania spełniam, jedynie bedę musiał ramu dokupić :P

RAM''u nigdy za wiele. :) Tak poza tym to do premiery kawał czasu więc i może inna karta graficzna już będzie...lepsza...

20070823115212

20070823115220

20070823115228

20070823115236

20070823115244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 11:54, Vormulac napisał:

RAM''u nigdy za wiele. :) Tak poza tym to do premiery kawał czasu więc i może inna karta graficzna
już będzie...lepsza...

Fajny filtr jest nałożony z tego co widzę. Niebo dobrze dopracowane, po spalaniu drzewa można zauważyć że będzie sporo realizmu :P, ogień też bardzo dobrze dopracowany. Pozostaje tylko czekać i nędznie czekać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Far Cry''a grałem namiętnie nawet nocami, a wtedy były najgorsze momenty z mutantami (Mamo! Jesteś w łazience? Brr...). A w dwójke chętnie popykam, a i widoki mi się bardziej spodobały. Pustynia itp. A jak widać grafika trzyma poziom, a w szczególności ogień. Hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 16:29, Vormulac napisał:

> to nie sa screeny ale artworki z gry
Screenshot''y są tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10614&pid=42

Jako, że jest ich tylko pięć, dam teraz kolejną paczkę. Pamiętajcie też, że to co widzicie
to wersja alpha w jakiej znajduje się obecnie gra, więc graficznie, za jakiś czas może
być nie do poznania (oby na lepsze :D).

No lepsza grafa niż w jedynce ale drzewo jest bardzo brzydkie na 4 screnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:09, delfo napisał:

W Far Cry''a grałem namiętnie nawet nocami, a wtedy były najgorsze momenty z mutantami (Mamo!
Jesteś w łazience? Brr...). A w dwójke chętnie popykam, a i widoki mi się bardziej spodobały.
Pustynia itp. A jak widać grafika trzyma poziom, a w szczególności ogień. Hmm....

tak, podziemia z mutantami byly niezle, ale nie umywaly sie do otwartych przestrzeni. brakowalo jakichs oskryptowanych zdarzen typu potwor wyskakujacy z szybu wentylacyjnego tuz nad nasza glowa. bez tego to bylo po prostu takie "biegnij i strzelaj", a tylko tym ciezko zbudowac klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować