Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Death Stranding - Hideo Kojima miał wiele pomysłów, jednak ta gra była najlepszą dla rynku

6 postów w tym temacie

Mialem juz pod poprzednim ,,newsem" o grze Kojimy napisac , ze juz mi sie rzygac chce od czytania samych nagłówków o tym co Kojima mysli , co robi , gdzie jedzie i wogóle jak mu sie zyje. Wiem , ze to wielki artysta , ale sa lepsi i tyle nie paplaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojima zawsze mnie bawił. Zrobił grę gdzie główny bohater wyglądem i imieniem przypomina bohatera Ucieczki z Nowego Yorku. Potem zarzekał się, że on filmu nie widział i wszystko wyszło przypadkiem. Seria była nudna ale względnie dobra. Ostatnio ogrywam Phantom Pain i jestem przerażony. Największą bolączką tej produkcji jest właśnie kiepska reżyseria, a każda misja zaczyna się i kończy 50 tysiącami napisów "Zrobione przez Hideo Kojima", "Napisane przez Hideo Kojima", "Reżyseria Hideo Kojima". Nawet jak robił trailer zanim gra wyszła to pociął parę losowych przerywników filmowych, podłożył do tego jakąś piosenkę, która trwała ponad 3 minuty i oczywiście na początku i na końcu dał milion napisów, że on to zrobił. Poza po prostu "dobrą" serią MGS nie zrobił nic. Czy ktoś mi wytłumaczy czemu on uznawany jest za niewiadomo jaką gwiazdę branży i czemu sam się ma za jakiego boga? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować