Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przepiękne screeny z zamkniętej bety Ghost Recon Wildlands

14 postów w tym temacie

To ja to tu po prostu zostawię:
https://youtu.be/mBGHiVwCE04

"Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands E3 2015 vs 2017 PS4 Beta Graphics Comparison"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Ubi jest znany z downgradów graficznych, praktycznie w kazdym wiekszym tytule jaki wydaja. To juz nawet nie jest smieszne, to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piomink napisał:

To ja to tu po prostu zostawię:
https://youtu.be/mBGHiVwCE04

"Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands E3 2015 vs 2017 PS4 Beta Graphics Comparison"

po co proownujesz pokaz z PC  do wersji PS 4 beta;)   wiadomo ze ubi zawsze takie zwiastuny podrasowuje, a wy gracze dalej jstescie naiwni ze dostaniecie takiej jakosci gre , tym bardziej wiadomo ze PS4 niema szans takiej grafiki pociagnac ze swymi cieniutkimi  bebechami   z procesorem jaguar;)

tzreba sie przywzyczaic ze to ci pokazuje YBI na pierwszym pokazie nigdy takie nie bedie finalnie ..

Gralem bete na PC i mimo to gra i tak bardzo ladnie wyglada czy to na detalach bardzo wysokich czy wysokich :)

Zapowiada sie fajna produkcja :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym CDP RED też okłamał graczy, a wszyscy nadal jadą tylko po Ubi. Mnie akurat downgrad W3 zabolał znacznie bardziej, niż WD czy TD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lis_23 napisał:

Poza tym CDP RED też okłamał graczy, a wszyscy nadal jadą tylko po Ubi. Mnie akurat downgrad W3 zabolał znacznie bardziej, niż WD czy TD.

mimo tego widzmin  3 i tak wyglada bardzo ładnie, a DLC  Krew i wino jeszcze ładniej :)

Grafika to nie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, lis_23 napisał:

Poza tym CDP RED też okłamał graczy, a wszyscy nadal jadą tylko po Ubi. Mnie akurat downgrad W3 zabolał znacznie bardziej, niż WD czy TD.

No tak, tylko poki co u CDP zdarzylo sie to tylko przy W3  (tak tak, wiem dlaczego), z kolei dla Ubi 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, a może to dlatego, że CDPR nie ma innej gry niż Wiedźmina? Po drugie co z tego, że Ubi zrobiło "downgrade" Wildlands skoro i tak na ustawieniach ta gra pod względem graficznym zjada na śniadanie! A i w postaci tego, co się dzieje w świeci też Ubi pojechało (a nie tylko wilki w W3...). I tak jak ktoś już wspominał - jak CDPR zrobił duży downgrade gry to jest ok (wiadomo, nasza "duma narodowa", no jakby można to obrażać, toć to grze), ale jak już Ubi zrobił to wielkie halo. Ach ci Polacy i ich największa "cecha" - hipokryzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Karczort napisał:

LOL, a może to dlatego, że CDPR nie ma innej gry niż Wiedźmina? Po drugie co z tego, że Ubi zrobiło "downgrade" Wildlands skoro i tak na ustawieniach ta gra pod względem graficznym zjada na śniadanie! A i w postaci tego, co się dzieje w świeci też Ubi pojechało (a nie tylko wilki w W3...). I tak jak ktoś już wspominał - jak CDPR zrobił duży downgrade gry to jest ok (wiadomo, nasza "duma narodowa", no jakby można to obrażać, toć to grze), ale jak już Ubi zrobił to wielkie halo. Ach ci Polacy i ich największa "cecha" - hipokryzja...

Słyszałem ze Polacy maja wiele wad, ale zeby hipokryzja była najwiekszą? 

Sek w tym ze wiedzmin nawet po downgradzie wygladał wrecz fantastycznie, czego akurat nie mozna powiedziec po grach ubi. Watch dogsy, rainbow six czy division wygladały conajwyzej przecietnie.

I nie unos sie tak bardzo, bo gubisz całe słowa i cały Twój post jest strasznie chaotyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Downgrade W3 wynikał z tego że mało jest PC które pociągnę grę na ultra. Nawet teraz. I powiedzieli to jasno. A gra i tak była jedną z najładniejszych na rynku.

W wypadku Ubi to zwykły marketing i robią to zawsze. Przy każdej grze. Już szczytem było wynajęcie pro aktorów i wciągania że to gracze byli przy R6. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemar napisał:
piomink napisał:

To ja to tu po prostu zostawię:
https://youtu.be/mBGHiVwCE04

"Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands E3 2015 vs 2017 PS4 Beta Graphics Comparison"

po co proownujesz pokaz z PC  do wersji PS 4 beta;)   wiadomo ze ubi zawsze takie zwiastuny podrasowuje, a wy gracze dalej jstescie naiwni ze dostaniecie takiej jakosci gre , tym bardziej wiadomo ze PS4 niema szans takiej grafiki pociagnac ze swymi cieniutkimi  bebechami   z procesorem jaguar;)

tzreba sie przywzyczaic ze to ci pokazuje YBI na pierwszym pokazie nigdy takie nie bedie finalnie ..

Gralem bete na PC i mimo to gra i tak bardzo ladnie wyglada czy to na detalach bardzo wysokich czy wysokich :)

Zapowiada sie fajna produkcja :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry Ubisoftu to jedne z najbrzydszych gier jakie widziałem. Wildlands beta koszmarna. Wszystko oddycha zlewa się przy celowaniu cele znikają z przed lufy. Jest cel pstryk i już go nie ma zanim oddasz strzał. Niewyraźne kontury twarze ludzi toćka w toćka jak z ASSASIN a chodzi mi o tą słynna postać raczej twarz. Wogule cały Wildlands to zmielone pomieszane Far aury,  ASSASIN, Watch DOGS bleeeeee. Dzięki becie zaoszczedzilem 250 zł. Nie chcę tego twora za darmo brrrrr bleeeeee bleeeeee fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nie zapominajmy, że Wildlands pozbawione PVP to zabawa na 40-50h ze znajomymi i nagle okaże się, że w tej grze nie ma co robić. Bo tryb fabularny i znajdźki nie sprawią, że ta gra będzie na świeczniku dłużej właśnie. Drugie The Division patrząc na to z perspektywy graczy którym na PVP nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w w tą grę i nie widzę w niej potęciału Diviziona - znaczy tak Tryb Co-OP fajnie że jest, graficznie gra wygląda b.dobrze jak i wielkość mapy jest naprawdę nie do opisania - w sensie pozytywnym, jednak że Wielka mapa i nie ma co robic:( Wszystkie samochody nawet te które po kanałach muszą przejeźdżać 5 km/h w grze mogą jeździć Po terenie i skałach niczym Terenówka z prawdziwego zdarzenie - dość kiepskie to było, ograłem wszystkie misje, i boty były tak kiepskie że szkoda było na nich pestek Ogółem bardzo średnia gra wyszła, w tym samym czasie grałem w Sniper Ghost Warrior 3 który wyszedł przy Reconie o wiele lepiej ,może nie graficznie ale grywalnie wyszedł lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować