Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Rising 4 - oceny - Capcom diagnozuje, dlaczego est oceniane niżej od poprzedniczek

4 posty w tym temacie

A ja nadal nie wiem czemu. Jestem wieblicielem tej gry od pierwszej wersji i nie rozumiem narzekania na 4. Uważam, że po prostu takie osoby od samego początku źle podchodziły (zbyt poważnie) do tej gry (a to jest gra z jajem i tyle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczort napisał:

A ja nadal nie wiem czemu. Jestem wieblicielem tej gry od pierwszej wersji i nie rozumiem narzekania na 4. Uważam, że po prostu takie osoby od samego początku źle podchodziły (zbyt poważnie) do tej gry (a to jest gra z jajem i tyle).

 

Ja uważam że jest najgorszy w serii, głównie przez rzeczy, które zabrali i za brak pomysłowości 

Odsyłam do innego artykułu na gram.pl aby lepiej zobrazować moje stanowisko:   http://www.gram.pl/news/2017/01/09/czy-dead-rising-4-stracil-to-cos-jeden-z-fanow-przekonuje-ze-owszem.shtml 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat ta przystępność bardzo się podoba. Główne elementy które mnie już wkurzały w tej grze to wyścig z czasem i system save. To zmienili, super.. ale z drugiej strony grę sprowadzili do całkowitej łatwości, przekombinowanych broni oraz ogólnie za dużo uproszczeń.

Ale tak czy siak na szczęście nie ma tych dwóch elementów o których wspomniałem wyżej i oby one nigdy nie wróciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować