Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gram.pl

PewDiePie przeprasza za swoje filmy. Kieruje też mocne słowa do Wall Street Journal i mediów

14 postów w tym temacie

Popieram Felix'a w 100%. To była próba dyskredytacji i wywołania sensacji. Podkreślam próba, bo jak widać po komentarzach ludzie nie są głupi i widzą jak WSJ manipuluje faktami. Niech dalej robi to co robił, a gazetom kij do tego :)

0

Breiweh napisał:

Popieram Felix'a w 100%. To była próba dyskredytacji i wywołania sensacji. Podkreślam próba, bo jak widać po komentarzach ludzie nie są głupi i widzą jak WSJ manipuluje faktami. Niech dalej robi to co robił, a gazetom kij do tego :)

Jak na media głównego ścieku przystało. Żeby tylko do głosu szybko doszło pokolenie, które telewizję i szmatławce pokroju Gwiazdy Śmierci mają gdzieś.

0

A gram.pl, jak reszta mediów, podaje, że jutjuber pokazywał "antysemickie treści".

Nie wiedziałem, że obrażał on Palestyńczyków.

0

Kolejny idiota, który uważa się za gwiazdę. Za tą niszę poninen wziąć się rząd, również w Polsce, a nie gościu zarabia na lewo 60.000 miesięcznie za suby albo dostaje 12.000 dolców jako dotacje...

0

Cygi napisał:

A gram.pl, jak reszta mediów, podaje, że jutjuber pokazywał "antysemickie treści".

Nie wiedziałem, że obrażał on Palestyńczyków.

Zajrzyj czasem do słownika, bo nie bardzo wiesz o czym piszesz.

0

Ech te dzisiejsze autorytety... on sam zresztą jest równie żałosny jak jego żarty :P

0

Dokladnie , zamiast zastanawiac sie nad tym csy zrobil dobrze czy zle , najpierw trzeba sie zastanowic co takie gowno robi wogole w sieci. I tak jak juz ktos nizej napisal powinien byc wogole zakaz puszczania takich odmóżdzaczy pokroju popek , 99% kanałów fitnesowych z poradami z dupy itp . Bachornia przestaje myslec , tylko nasladuje debili. Jak ja sie Boże ciesze , ze jestem dzieckiem czasow VHS. 

0

Karczort napisał:

Kolejny idiota, który uważa się za gwiazdę. Za tą niszę poninen wziąć się rząd, również w Polsce, a nie gościu zarabia na lewo 60.000 miesięcznie za suby albo dostaje 12.000 dolców jako dotacje...

Cebula z Ciebie wychodzi.

0

Stack_Black napisał:

Dokladnie , zamiast zastanawiac sie nad tym csy zrobil dobrze czy zle , najpierw trzeba sie zastanowic co takie gowno robi wogole w sieci

Niestety taki obecnie panuje teraz trend. Druga sprawa... patrząc po ostatnich zmianach na Youtube (np. nowe algorytmy wyszukiwania, przed którymi przestrzegał chociazby MatPat z TGT), takie "okazy" są wręcz sztucznie promowane na siłę ;/

0

Harveniusz napisał:

Zajrzyj czasem do słownika, bo nie bardzo wiesz o czym piszesz.

O, bardzo dobrze wiem, o czym piszę.

Dowiedz się kim tak naprawdę są semici, żeby na przyszłość nie wychodzić na hipokrytę.

0

Nie ma to jak pieprzyć głupoty na temat, o którym nie ma się bladego pojęcia. Oglądaliście go? Po komentarzach strzelam, że jakieś 10s-60s losowego filmu. No ale lepiej rzucić totalnie niekonstruktywną opinię w Internecie, a jakże...

Co do samej sprawy z WSJ... We wcześniejszym newsie powiedziałem co chciałem, teraz tylko dorzucę chyba najlepsze wideo podsumowujące ten cały cyrk:

0

Gościu robi co chce a ludzie jeszcze go bronią... Cyrk, normalny cyrk.

0

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0