Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja For Honor - świetne pojedynki, chaotyczne bitwy i nierówna kampania

8 postów w tym temacie

Kiedyś, po obniżkach i cenie <100 zeta pewnie kupię - na razie środkowy palec sam mi się prostuje i wyciąga razem z ręką w stronę Ubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajonk78 napisał:

Kiedyś, po obniżkach i cenie <100 zeta pewnie kupię - na razie środkowy palec sam mi się prostuje i wyciąga razem z ręką w stronę Ubi...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ty [....].. Nie wierzę że wgl doczytałem ten beznadziejny "artykuł" .

Edytowano przez Isildur
Cenzura wulgaryzmu
  • Downvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak pisownie zostawiajac to nieczaje z kad trend wieszania psow na tym tytule skoro to jeden z najlepszych tworow Ubi od kilku lat (plus WD2). Ubi przynajmniej sie stara w stosunku do konsumenta i to widac i czuc szczegolnie przy ostatnich ich 3 tworach. ale COD 4768538745 ktory jest copypasta to lykaja ludzie jak pelikan na preorderach. Ze juz o tym co EA odjaniepawla to nie wspomne (cieplo pozdrawiam ludzi pre-orderujacych ME:A).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem o co  chodzi  recenzentom z systemem mikrotransakcji.. Jedyne co mzoesz kupic to walute z gry ktora zdobywa sie na tyle  latwo ze nie wiem po co ona komu w wiekszych ilosciach... Zwlaszcza ze lepszy sprzet dropi tylko wtedy gdy amsz odpowiedni lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od poczatku mialem zle przeczucie do tej gry, mniej wiecej takie same jak do Evolve. Wielki hype na poczatku, zobaczymy za miesiac lub dwa jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować