Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dawn of War III na nowym trailerze - Prophecy of War

10 postów w tym temacie

Jak patrze na Angelosa to odrazu kojarzy mi się z paladynem z warcrafta 3 i nie jest to pozytywne porównanie. Zaś jego podskoki i wymachiwanie tym młotem to lekka przesada. Sam nie wiem co myśleć o nowej mechanice. No nic, pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DoW3 i Halo Wars 2 - dwa całkiem porzadne tytułu, które obrócono w ruinę, bo pewnie paru pajaców porobiło jakieś statystyki, badania i obliczyli, że jeśli zrobią klony starcrafta, to zarobią więcej, bo fani i tak kupią, a tak może paru koreańczyków jeszcze kupi grę i dlc - skiny po 20USD. A że jakość będzie denna, a zwiedzeni fani zaleją fora żalem i gnojem - kogo to obchodzi, tylko kasa się liczy, a sequele i tak nie powstaną. DoW1 nie miał taktyki, niemniej był grą kultową i mimo iż DoW2 (chociaż mniej grywalny) wydawał mi się sensowniejszym kierunkiem dla serii (bliżej lore, więcej taktyki), to niemiałbym nic przeciwko powrotom do korzeni. Ale ta maszkara wygląda jak stary Army Men, strategia dla dzieci zupełnie bez strategii. Aby tylko był oczopląs i ogłupienie od kolorów i wybuchów, typowy rts dla 8-latków z mordą obślinioną od tych wszystkich wybuchów. A szkoda, wielka szkoda, bo te dwie serie miały potencjał i naprawdę dziwne, że obrano dla nich taki kierunek, rtsy mają bardzo ograniczony rynek zbytu, więc to tym bardziej powód by być lojalnym wobec fanów, a podobieństwo do SC nic nie da, bo sprzedaż u blizza nakręcają psychofani wierni firmie, a nie marce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi się wypowiedzieć z tego względu, że grałem tylko w drugą część. Nie było tak za bardzo taktyki ani myślenia, tylko bezmyślna rzeź. Nie oszukujmy się, ta seria nigdy nie miała udawać Company of Heroes.. Trójka zmierza w kierunku jeszcze większej rzezi. Tak jak kolega niżej powiedział, dużo kolorów i dynamiki, może faktycznie za dużo.

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2017 o 12:12, MisioKGB napisał:

Ciężko mi się wypowiedzieć z tego względu, że grałem tylko w drugą część. Nie było tak za bardzo taktyki ani myślenia, tylko bezmyślna rzeź. Nie oszukujmy się, ta seria nigdy nie miała udawać Company of Heroes.. Trójka zmierza w kierunku jeszcze większej rzezi. Tak jak kolega niżej powiedział, dużo kolorów i dynamiki, może faktycznie za dużo.

No właśnie nie grałeś w 1, bo Company of heroes to kopiuj i wklej z pierwszego Dawn of War'a. To przyciągało pierwszego DoW'a do siebie właśnie ta rzeź na wielką scalę. Kurde pamiętam jakie to jaja były, że po premierze drugiej części więcej ludzi grało w Soulstorm. Co było dodatkowo poniżające gdy okazało się, że o wiele więcej graczy grało w Dark Crusade niż Soulstorm. Czyli Dawn of War 2 miał mniej graczy niż ostatnie 2 dodatki do pierwszej części, każde osobno miały większą bazę graczy - to była klęska wizerunkowa. Trójka wraca do korzeni serii które to druga część zaprzepaściła.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numenpl napisał:

No właśnie nie grałeś w 1, bo Company of heroes to kopiuj i wklej z pierwszego Dawn of War'a. To przyciągało pierwszego DoW'a do siebie właśnie ta rzeź na wielką scalę. Kurde pamiętam jakie to jaja były, że po premierze drugiej części więcej ludzi grało w Soulstorm. Co było dodatkowo poniżające gdy okazało się, że o wiele więcej graczy grało w Dark Crusade niż Soulstorm. Czyli Dawn of War 2 miał mniej graczy niż ostatnie 2 dodatki do pierwszej części, każde osobno miały większą bazę graczy - to była klęska wizerunkowa. Trójka wraca do korzeni serii które to druga część zaprzepaściła.  

Polać temu Panu.
Mam tylko wątpliwości odnośnie tego powrotu do korzeni w trójce, ale życie pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Numenpl napisał:

No właśnie nie grałeś w 1, bo Company of heroes to kopiuj i wklej z pierwszego Dawn of War'a.

A ty nigdy nie grałeś w CoH, skoro wypisujesz takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, fenr1r napisał:

A ty nigdy nie grałeś w CoH, skoro wypisujesz takie bzdury.

Grałem i mam CoH z pierwszym dodatkiem i to dosłownie kopiuj i wklej z DoW z paroma usprawnieniami nic ponad to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować