• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Zosinka

Starforce (Płyta oryginalna)

Pytanie

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Napisz jaka to gra, jaki masz system.

Przy takim komunikacie znalazlem porade Jedna z bibliotek zabezpieczenia uległa uszkodzeniu - przeinstaluj aplikację.

albo gra albo pliki od starforce, jezeli jest jakies exe. typu Protect.exe  w folderze gry

(to zabezpieczenie czesto(?) gryzie sie z  windows 7, nie wiem jak z innymi systemami.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak to przeinstalować ? System to Windows 7 ;) Gra WildLifePark 2. Gra na początku działała ale potem ją odinstalowałam i teraz jak zainstalowała to jest taki problem :\

Edytowano przez Zosinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
1 godzinę temu, Zosinka napisał:

Jak to przeinstalować ? System to Windows 7 ;) Gra WildLifePark 2. Gra na początku działała ale potem ją odinstalowałam i teraz jak zainstalowała to jest taki problem :\

przeinstalowac sterowniki zabezpieczenia. Sprawdz ta porade

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1886&p=1317

a ten link to wersja po angielsku

http://www.star-force.com/support/drivers/   (mozliwe, ze dla tej gry trzeba czytac punkt (2. Versions before 5.5)

(moze trzeba bedzie wpierw uzyc  SFREMOVE utility, a potem  SFUPDATE utility. - jezeli samo  SFUPDATE utility nie pomoze.)

mozesz tez sprobowac,  uruchomic instalatora gry setup.exe czy podobnie nazwie z opcja Uruchom jako Administrator.-ale wtedy gre trzeba zdeinstalowac i i nie instalowac z automatu tylko eksplorowac plyte i uzyc na odpowiednim pliku z Uruchom jako Administrator.)

lub na pliku gry.exe trzeba uzyc Uruchom jako Administrator. 

Ewentualnie upewnic sie, ze konto usera w systemie windows, ma prawa administratora oraz czy firewall/antywirus nie blokuja zabezpieczenia -najlepiej na czas instalacji wylaczyc lub ustawic na tryb zgadzaj sie na wszystko, a potem przywrocic do normalnego dzialania

Edytowano przez Sarinew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.02.2017 o 23:14, Sarinew napisał:

przeinstalowac sterowniki zabezpieczenia. Sprawdz ta porade

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1886&p=1317

a ten link to wersja po angielsku

http://www.star-force.com/support/drivers/   (mozliwe, ze dla tej gry trzeba czytac punkt (2. Versions before 5.5)

(moze trzeba bedzie wpierw uzyc  SFREMOVE utility, a potem  SFUPDATE utility. - jezeli samo  SFUPDATE utility nie pomoze.)

mozesz tez sprobowac,  uruchomic instalatora gry setup.exe czy podobnie nazwie z opcja Uruchom jako Administrator.-ale wtedy gre trzeba zdeinstalowac i i nie instalowac z automatu tylko eksplorowac plyte i uzyc na odpowiednim pliku z Uruchom jako Administrator.)

lub na pliku gry.exe trzeba uzyc Uruchom jako Administrator. 

Ewentualnie upewnic sie, ze konto usera w systemie windows, ma prawa administratora oraz czy firewall/antywirus nie blokuja zabezpieczenia -najlepiej na czas instalacji wylaczyc lub ustawic na tryb zgadzaj sie na wszystko, a potem przywrocic do normalnego dzialania

 
 

Niestety nie działa nic :\ Muszę miec podono Starforce 4.0, ale nie wiem skąd ściągnąć...

Edytowano przez Zosinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.03.2017 o 20:41, Zosinka napisał:

Niestety nie działa nic :\ Muszę miec podono Starforce 4.0, ale nie wiem skąd ściągnąć...

Nie wiem jakie masz obycie z komputerami,  ale  program do obslugi Starforce 4.0,jest pod slowem  of the SFUPDATE utility z angielskiej strony, a z polskiej pod  slowami tej stronie internetowej. , rozpakowac zipa do innego folderu i uruchamiasz rozpakowane sfdrvup.exe. *jak mozesz to odinstaluj sterowniki i zainstaluj patch 2.00 do gry, )

Inny sposob co teraz wyczytalem to po zainstalowaniu gry, ale PRZED włączeniem gry zainstalowanie patcha 2.00 do tej gry. (a jesli przypadkiem wlaczysz gre to nie instalowac sterownikow, ktore chce instalowac), poniewaz patch 2.00 modyfikuje pliki gry, ze nie potrzebuje zabezpieczenia.

Ewentualnie odinstalowac gre, wtedy zabezpieczenie powinno odinstalowac, (ale nie jestem pewny.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować