Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Horizon Zero Dawn z patchem premierowym

7 postów w tym temacie

Hu miałem małe obawe, że sony zacznie dzielić graczy na gorszych i lepszych, ale naszczęście jest tak jak mówili. Nie ma za dużych różnic w oprawie graficznej jak ktoś nie ma 4k tv i na obu konsolach chodzi płynnie. Bravo sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, Sony troszkę daje ciała. Wg mnie Pro to taki środkowy palec w kierunku tych co zakupili podstawową wersję. Za czasów PS3 chodziło o wyeliminowanie wad (jak tacka, w slim wkładało się płyty od góry), odchudzenie konsoli, zmniejszenie poboru prądu, wyciszenie itp. Ale generalnie konsola była ta sama. Obecne podejście mi się nie podoba.

Inna sprawa że nie ma alternatywy. Nintendo się nie popisało, switch to jeszcze zagadka a konsola MS to kpina od samego początku. Zero interesujących exów i ta polityka na samym początku po której gasili pożary...

Niestety Sony zamiast wykorzystać przewagę by zjednać sobie ludzi wykorzystuje ją by nabić kabzę. I może się to zemścić w następnej generacji tak jak polityka MS się zemściła co sprawiło że stracili wyścig o obecną generację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież MS też ma w plnach wydanie mocniejszej wersji (skorpio coś Ci mówi), tylko tu może być faktycznie pokazany środkowy palec bo ta wersja będzie znacznie mocniejsza i różnice mogą być znacznie bardziej widoczne nawet dal tych co nie mają 4k tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować