Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nier: Automata na PC może zadebiutować nieco później

9 postów w tym temacie

Fantazjel napisał:

Uh, jestem graczem drugiego sortu, posądzanym o potencjalną kradzież.

Podziękuj PC Master Race. Nie ma to jak wydać 3000 zł na kartę graficzną ale 200zł za kilka lat pracy setek ludzi to już szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie złamią w dniu premiery, to złamią dzień później, a beznadziejne zabezpieczenia będą tylko utrudniać życie legalnym użytkownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre gry bronia sie jakoscia i bez zabezpieczen potrafia sie sprzedawac.

Osobiscie i tak nie tykam niczego co azjatyckie, wiec nie wezme tej gry nawet za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Dobre gry bronia sie jakoscia i bez zabezpieczen potrafia sie sprzedawac.

Osobiscie i tak nie tykam niczego co azjatyckie, wiec nie wezme tej gry nawet za darmo.

Tu akurat ściemniasz bo nawet jak nie starasz się tykać azjatyckich gier to nie ma opcji żebyś chociaż jednego tytułu nie ograł. Jest ich po prostu za dużo i ogromna ilość to Świetne gry których nie ma opcji by pominąć. Przykładowo Gry Namco, Capcom, Tecmo, Technos, Square Enix, SNK Playmore,  Konami i sporo innych firm które też mają perełki.

 Jeszcze jak byś napisał że nie grasz tylko w Slashery w to można wierzyć, ale nie w to że olewasz wszystko azjatyckie. Tak to można powiedzieć że ty praktycznie w nic nie grałeś i sporo fenomenalnych gier pominąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Renchar napisał:

Tu akurat ściemniasz bo nawet jak nie starasz się tykać azjatyckich gier to nie ma opcji żebyś chociaż jednego tytułu nie ograł. Jest ich po prostu za dużo i ogromna ilość to Świetne gry których nie ma opcji by pominąć. Przykładowo Gry Namco, Capcom, Tecmo, Technos, Square Enix, SNK Playmore,  Konami i sporo innych firm które też mają perełki.

I tu sie mylisz kolego. Oczywiscie byc moze w cos zagralem, nie wiedzac ze to byla azjatycka produkcja, ale ogólnie staram sie trzymac od nich z daleka.

Tak z ciekawosci rzucilem oko na te firmy które podałes, z mysla ze moze faktycznie zapomnialem o jakiejs gry. I okazuje sie ze nie zapomnialem. No chyba ze zakładamy ze taki Rise of the Tomb Raider to gra azjatycka, bo wydawca byl Squere Enix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

I tu sie mylisz kolego. Oczywiscie byc moze w cos zagralem, nie wiedzac ze to byla azjatycka produkcja, ale ogólnie staram sie trzymac od nich z daleka.

Tak z ciekawosci rzucilem oko na te firmy które podałes, z mysla ze moze faktycznie zapomnialem o jakiejs gry. I okazuje sie ze nie zapomnialem. No chyba ze zakładamy ze taki Rise of the Tomb Raider to gra azjatycka, bo wydawca byl Squere Enix?

O wydawcach nie mówmy chyba nie ma tu tak ciemnych mas by pomylić Producenta z wydawcą. Choć spotkałem ludzi co uważali że Crysis stworzyło EA :D

Seryjnie żadnej gry z tych dwóch stron nie tknąłeś ( https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Kategoria:Gry_komputerowe_wyprodukowane_w_Japonii&pageuntil=Souls#mw-pages ) jak tak to szacun za samozaparcie. Ja bym tak nie mógł bo co najmniej 10 tytułów jest wartych by się przełamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Renchar napisał:

O wydawcach nie mówmy chyba nie ma tu tak ciemnych mas by pomylić Producenta z wydawcą. Choć spotkałem ludzi co uważali że Crysis stworzyło EA :D

Seryjnie żadnej gry z tych dwóch stron nie tknąłeś ( https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Kategoria:Gry_komputerowe_wyprodukowane_w_Japonii&pageuntil=Souls#mw-pages ) jak tak to szacun za samozaparcie. Ja bym tak nie mógł bo co najmniej 10 tytułów jest wartych by się przełamać.

Kiedys chyba w jakies gran turismo gralem. Sprawdzilem równiez kiedys u kumpla Dark Souls 1 i 2, ale nie wiem czy przegralem w to łacznie ze dwie godziny. Tutaj nie ma mowy o jakims samozaparciu, po prostu klimat azjatyckich produkcji odrzuca mnie na sam ich widok, czasu na gry nie mam, wiec ogrywam moze z 5-8 tytułów rocznie ( +WoW oczywiscie), a ze jest sporo dobrych produkcji to zawsze sie znajdzie jakas alternatywa. 

Swoja droga zastanawiam sie o jakich zabezpieczeniach pirackich mowia twórcy? Nie jestem na bieżąco, ale denuvo jest coraz szybciej i latwiej łamane. Ktos wymyslił cos lepszego moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować