Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect Andromeda - zobacz ponad 17 minut z rozgrywki

13 postów w tym temacie

Fajnie, że pokazują cały czas ten sam poziom, jara mnie to. Może dodadzą w DLC drugą planetę, a w season pass nawet 3 dodatkowe? Ohh, marzenie ściętej głowy <3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Fajnie, że pokazują cały czas ten sam poziom, jara mnie to. Może dodadzą w DLC drugą planetę, a w season pass nawet 3 dodatkowe? Ohh, marzenie ściętej głowy <3.

Wiesz, jakby pokazywali za dużo to byś pewnie gadał że za dużo pokazują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba umieć prowadzić PR, żeby jednocześnie nie pokazywać za mało i za dużo.

Trylogię ME zrobiłem dopiero z rok temu, machnąłem ją za jednym zamachem w 2 tygodnie.

Ale ta cała Andromeda? Chyba nigdy na kolejną część jakiejkolwiek serii nie byłem nastawiony tak nijako jak w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deyala napisał:

preorder złożony kilka dni temu :)

Ja nauczony doświadczeniem z grami EA (czyli nie wierz w nic co mówią).
Czekam aż udostępnią grę demo na tydzień przed premierą. (Subskrybcje Origin dają dostęp wcześniej do gry)
Wtedy dostaniemy recenzje od zwykłych użytkowników, czyli takie które będą mieć najwięcej prawdy w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijkowaty napisał:
Deyala napisał:

preorder złożony kilka dni temu :)

Ja nauczony doświadczeniem z grami EA (czyli nie wierz w nic co mówią).
Czekam aż udostępnią grę demo na tydzień przed premierą. (Subskrybcje Origin dają dostęp wcześniej do gry)
Wtedy dostaniemy recenzje od zwykłych użytkowników, czyli takie które będą mieć najwięcej prawdy w sobie.

A g... prawda, bo gdybym chciał słuchać graczy to pewnie bym w większość gier nie grał, w gry, przy których się świetnie bawiłem, bo inni narzekali, że cienie nie te, że nie wygładzone krawędzie, że downgrade... a idź pan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówią, że walka wygląda bardzo chaotycznie i niefajnie ale mi się wydaje, że to po prostu osoba, która gra na tych promocyjnych materiałach miota się po polu walki w nienormalny sposób. Mam przeczucie, że gdybym to ja sterował postacią to wyglądało by to zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczort napisał:
 

A g... prawda, bo gdybym chciał słuchać graczy to pewnie bym w większość gier nie grał, w gry, przy których się świetnie bawiłem, bo inni narzekali, że cienie nie te, że nie wygładzone krawędzie, że downgrade... a idź pan...

Bo jeszcze trzeba umieć czytać to co ludzie piszą w internetach z zrozumieniem i umiejętnością segregacji wartościowych informacji od tych niewartościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijkowaty napisał:

Bo jeszcze trzeba umieć czytać to co ludzie piszą w internetach z zrozumieniem i umiejętnością segregacji wartościowych informacji od tych niewartościowych.

Taką moderację to trzeba sobie wprowadzić niezależnie od tego, czy słuchasz youtuberów, oglądasz streamy, czytasz recenzje na portalach, blogach, czy jeszcze gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijkowaty napisał:
Karczort napisał:
 

A g... prawda, bo gdybym chciał słuchać graczy to pewnie bym w większość gier nie grał, w gry, przy których się świetnie bawiłem, bo inni narzekali, że cienie nie te, że nie wygładzone krawędzie, że downgrade... a idź pan...

Bo jeszcze trzeba umieć czytać to co ludzie piszą w internetach z zrozumieniem i umiejętnością segregacji wartościowych informacji od tych niewartościowych.

Tak, to już jest po "twojej" segregacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować