• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
DarkStar

Spellforce 2 - problemy

Pytanie

musze przyznac, ze szlag mnie trafia. gra wydana tak pieknie, a chrzani sie juz po instalacji.

po pierwsze primo nie mam polskich liter, tylko krzaczki. tekstu nie daje sie czytac.

po drugie primo nie dziala dzwiek w filmikach.

po trzecie primo portret bohatera w lewej gornej czesci ekranu mruga i sniezy.

1045 odpowiedzi na to pytanie

• 0

preordery wysylane byly wczoraj kolego.

nie wiem o co chodzi z fontem, ale zainstalowalem gre i nie mam polskich liter. przepraszam, jest ó.

nie tylko porterety bohaterow mrugaja, ale rowniez w widoku TPP caly dalszy plan - gory itp.

• 0

A to przepraszam nie wiedziałem :-D
wygląda to na kartę graficzną (chyba za słaba :( ) pobaw się sterownikami... może pomoże
a jak nie to wyślij formularz do pomocy technicznej (od tego oni są :) )

• 0
Dnia 11.08.2006 o 11:30, DarkStar napisał:

musze przyznac, ze szlag mnie trafia. gra wydana tak pieknie, a chrzani sie juz po instalacji.

po pierwsze primo nie mam polskich liter, tylko krzaczki. tekstu nie daje sie czytac.

po drugie primo nie dziala dzwiek w filmikach.

po trzecie primo portret bohatera w lewej gornej czesci ekranu mruga i sniezy.

Ja tez teraz zainstalowalem i to samo :/ no u mnie nie ma problemu z grafa :/
ladna wtopa CDP pewnie na patcha poczekamy z miecha :/

• 0

jaka wtopa - to jest standart :D z herosami 5 bylo podobnie - tez problemy sie pojawily z polska wersja jezykowa :D he he he - tak tr jest kiedy za polonizacje bierze sie zespol ktory nie powinien tego robic- cos mi sie wydaje ze do CDP zostala przyjeta dawna grupa z Cenegi ktora nie potrafila pracowac i wypuscila takie wspaniale polonizacje jak pierwsza wersja Farcrya czy westernera :d

ale nedza :D

• 0

karta raczej nie jest za slaba - 7950gx2:P jedyne sterowniki, ktore ja w pelni oblsuguja sa najnowsze 91.31, tak wiec tutaj pola do zabawy nie mam niestety:/

napisalem kiedys do pomocy technicznej i nie doczekalem sie odpowiedzi:P dlatego wolalem napisac tutaj, moze ktos z forumowiczow ma takie same problemy.

zreszta kij z mruganiem, w normalnym widoku wszysko, poza portretami, wyglada normalnie. najgorszy jest brak polskich liter - przeciez nie bede rozszyfrowywal krzaczkow

• 0

oczywiscie ze bedziesz :D to jest przeciez w pelni profesjonalna wersja jezykowa a to ze widzisz krzaczki to sa halucynacje a do tego masz zly komputer i monitor - a tak w ogole to czepiasz sie :D:D:D:D

• 0

morthi --->
polonizacja pod wzgledem merytorycznym jest raczej poprawna, chciaz za wczesnie zeby sie o tym wypowiadac. problem jest raczej techniczny.

Ali G --->
tez nie masz dzwieku w filmach?

• 0

Dnia 11.08.2006 o 12:06, DarkStar napisał:

Ali G --->
tez nie masz dzwieku w filmach?

ba ze nima ,ale sa napisy nie to nam powinno wystarczyc :P

• 0

Również zgłaszam problem z brakiem polskiej czcionki w rozdzielczościach powyżej 1024x860. W każdej wyższej polska czcionka znika, co dla mnie wcale nie rozwiązuje problemu, ponieważ gram na monitorze LCD i najwłaściwsza rozdzielczość dla niego to 1280x1024. Liczę na to, że patch wyjdzie na dniach...

• 0
Dnia 11.08.2006 o 12:28, GanD napisał:

Również zgłaszam problem z brakiem polskiej czcionki w rozdzielczościach powyżej 1024x860.
W każdej wyższej polska czcionka znika, co dla mnie wcale nie rozwiązuje problemu, ponieważ
gram na monitorze LCD i najwłaściwsza rozdzielczość dla niego to 1280x1024. Liczę na to, że
patch wyjdzie na dniach...

oo ciekawe czyli ludzie odpowiedzialni za lokalizacje mysleli ze nikt nie gra w wyzszych rozdzielczosciach TAK WiEC MOWIE JA GRAM W 1600x1200 lub 1280x1024 (ach ten oblivion ;] )

a masz dzwiek w filmikach ?

• 0

A na rodzielczości 800x600 także występują u was problemy z polonizacją. Ja dopiero dostanę SF 2 na dniach i chcę się upewnić, bo najprawdopodobniej będę grał na właśnie takiej rozdzielczości. A co do patcha, to także myślę że wyjdze on na dniach. Przecież CDP wie, że popełnij wielki błąd i gracze im nie wybaczą, dopuki nie wyjdzie patch. ;)

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować