• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
DarkStar

Spellforce 2 - problemy

Pytanie

musze przyznac, ze szlag mnie trafia. gra wydana tak pieknie, a chrzani sie juz po instalacji.

po pierwsze primo nie mam polskich liter, tylko krzaczki. tekstu nie daje sie czytac.

po drugie primo nie dziala dzwiek w filmikach.

po trzecie primo portret bohatera w lewej gornej czesci ekranu mruga i sniezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1046 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam. Mam problem z rządcą w zachodniej Gardzie. Po wykonaniu misji ze zniszczeniem bazy nieumarłych ten rządca nie daje mi kolejnej misji. Kiedy próbuje zapytać co Moge zrobić blablalla.... i wtedy się dialog urywa
Zaznaczam że mam dodatek Władca smoków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.12.2014 o 21:22, Kappa321 napisał:

Witam. Mam problem z rządcą w zachodniej Gardzie. Po wykonaniu misji ze zniszczeniem
bazy nieumarłych ten rządca nie daje mi kolejnej misji. Kiedy próbuje zapytać co Moge
zrobić blablalla.... i wtedy się dialog urywa
Zaznaczam że mam dodatek Władca smoków

Z tego co pamiętam, kolejne misje w Zachodniej Gardzie dostaje się po wykonaniu kilku misji w innych lokacjach. Tak więc trzeba wyskoczyć do innych lokacji i po pewnym czasie wrócić - powinno się pojawić nowe zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.11.2017 o 18:39, Seqiu napisał:

Orientuje się może ktoś czy jest jakiś sposób odpalenia gry na procesorach i5?

Dwójka lata na i5 bez zastrzeżeń (przeszedłem kilka miesięcy temu na i5 obie część), a do jedynki wgraj tego pacza:

https://pliki.cdp.com.pl/spellforce-zakon-switu/

I będzie latać jak polskie F-16. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.

Borykam się z pewnym problemem. Jakiś czas temu naszła mnie ochota by wrócić do SP2 (posiadam oryginały kupione w bodajże Złotej Edycji (2 oddzielne płyty to Mrocznych Wojen i Władcy Smoków, do tego dołączone poradniki). Zainstalowałem sobie Czas Mrocznych Wojen, śmigało aż miło. Zaraz po ukończeniu kampanii, wrzuciłem płytkę by zainstalować Władcę Smoków. Instalacja okej, odpalam z uprawnieniami administratora i tu nagle zdziwienie. Nic sie nie dzieje. Próbuję znowu i nadal nic. Odinstalowałem, i zainstalowałem ponownie. Ta sama sytuacja. Poszukałem trochę po internecie ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie, co z tym zrobić. Zaznaczam że posiadam oryginały, polskie wersje. Zdziwiło mnie to, bo SP2 - Cz. Mr. Wojen działał bez zarzutów i działa po odinstalowaniu Władcy Smoków bez problemu, ale jak zainstaluje WS to nagle jakby komp nie widział, nie widzę w procesach by się odpalił. Czy mógłbym prosić o pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować