• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
DarkStar

Spellforce 2 - problemy

Pytanie

musze przyznac, ze szlag mnie trafia. gra wydana tak pieknie, a chrzani sie juz po instalacji.

po pierwsze primo nie mam polskich liter, tylko krzaczki. tekstu nie daje sie czytac.

po drugie primo nie dziala dzwiek w filmikach.

po trzecie primo portret bohatera w lewej gornej czesci ekranu mruga i sniezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1046 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

serio jakos poprawiki lokalizacyjnej nie widac do patcha 1.2 do Heroesa.... (oczywiscie jest Fanowski i chwala Chlopaka za to ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2006 o 12:31, Ali G napisał:

a masz dzwiek w filmikach ?


Dlaczego piszecie o filmach w liczbie mnogiej?;) Jeśli chodzi o film prezentujący zniszczenie fortecy na samym początku gry, to mam dźwięk, a nawet polską czcionkę, ale tylko w tych napisach do filmu ;) W reklamach na początku też mam dźwięk. Nic w ustawieniach dźwięku nie zmieniałem.

Jak jest z poslką czcionką w 800x600 nie sprawdzałem.

Btw. a sprawdzał ktoś co to za wersja Spellforce 1 jest dodana do gry? Ja nie miałem czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 11.08.2006 o 12:40, GanD napisał:


Jak jest z poslką czcionką w 800x600 nie sprawdzałem.



Zapewnie jest to wersa 1.53, bo jak narazie nie słyszałem o nowszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dopra problem z filmikiem ;] rozwiazany stery do dzwiekowki pomogly ;]
jeno ta czcionka :/ sie ostala moze ktos z CDP zabral by glos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

pojechali na wakacje :D teraz nie pozostaje nic innego jak przyzwyczaic sie do krzaczkow :/ az wyjdzie patch poprawiajacy strone kodowa gry..

czy ktos zastanawiam sie co robila korekta w czasie kiedy miala pracowac ? i beta testerzy ?

w instrukcji jest przeciez napisane ze ci ludzie brali udzial w tworzeniu tej gry - a efekt ich pracy macie przed oczami - krzaki - czy to nie jest piekne ? mozesz wziac pieniadze za niewykonana prace :) tez tak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wszystko jasne ! Ludzie polonizujący grę, zrobili byle co i pojechali na wakacje. Zapewne pomyśleli, że naprawią swój błąd wydając patcha, ale znacznie później. Przecież wakacje nie mogą czekać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja to obstawiam ze do kazdej rozdzielczosci jest osobny plik z czcionka (graficzny) i komus sie nie chcialo robic do wyzszych rozdzialek bo po co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hihi ... gdzie CDP ma problemy tam pojawia się morthi ;D

Waśnie to cudo dostałem i wieczorem zobaczę czy u mnie jest to samo, czy po prostu Wy macie złe monitory, stacje deskietek 3,5" i niekompatybilne drukarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2006 o 15:53, DarkStar napisał:

doczekamy sie komentarza kogos z cdp?


ta doczekamy olali nas jak cenega tego patcha do Larwy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Żadna nędza, tylko co poniektórzy mają problemy.
Ja gram właśnie i żadnych krzaków nie miałem, tylko po odpaleniu był problem z DirectX, ale wystarczyło odpalić instalke z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nic nadzwyczajnego - ludzie nie mają poinstalowanych sterowników do grafiki i tyle. Na bank u większości jest ok. Inni dystrybutorzy też mają takie "wpadki" ale nie mają swojego forum i o tym nie słychać. Wieczorem dopadnę grę to zobaczymy jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jak podaja niektorzy problemy sa zwiazane z roznymi rozdzielczosciami :) jesli mozesz to sprawdz :) czy na wszystkich rozdzielcosciach nie masz problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a na jakiej rozdzielczosci ? 1024x768 to tez nie mam problemu ,ale zmienie na inna 800x600, 1280x1024, 1280x960, 1600x1200 nie mam polskiej czcionki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A jednak zwracam honor, gra na najwyższej rozdzielczości kończy się krzakami. Doradzam gre na rozdzielczości 1024x796 czy ile tam. Wtedy nic sie nie psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2006 o 16:39, Mistic napisał:

A jednak zwracam honor, gra na najwyższej rozdzielczości kończy się krzakami. Doradzam gre
na rozdzielczości 1024x796 czy ile tam. Wtedy nic sie nie psuje.



tylko na 19'' to lekko glupio wyglada :/ dlatego sie tak pluje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2006 o 16:39, Mistic napisał:

A jednak zwracam honor, gra na najwyższej rozdzielczości kończy się krzakami. Doradzam gre
na rozdzielczości 1024x796 czy ile tam. Wtedy nic sie nie psuje.

czyli na całkiej komfortowej rozdzielczości - a za tydzień gdzieś będzie patch i pogracie sobie w jakiej tam chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować