• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
DarkStar

Spellforce 2 - problemy

Pytanie

musze przyznac, ze szlag mnie trafia. gra wydana tak pieknie, a chrzani sie juz po instalacji.

po pierwsze primo nie mam polskich liter, tylko krzaczki. tekstu nie daje sie czytac.

po drugie primo nie dziala dzwiek w filmikach.

po trzecie primo portret bohatera w lewej gornej czesci ekranu mruga i sniezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1046 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

preordery wysylane byly wczoraj kolego.

nie wiem o co chodzi z fontem, ale zainstalowalem gre i nie mam polskich liter. przepraszam, jest ó.

nie tylko porterety bohaterow mrugaja, ale rowniez w widoku TPP caly dalszy plan - gory itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A to przepraszam nie wiedziałem :-D
wygląda to na kartę graficzną (chyba za słaba :( ) pobaw się sterownikami... może pomoże
a jak nie to wyślij formularz do pomocy technicznej (od tego oni są :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2006 o 11:30, DarkStar napisał:

musze przyznac, ze szlag mnie trafia. gra wydana tak pieknie, a chrzani sie juz po instalacji.


po pierwsze primo nie mam polskich liter, tylko krzaczki. tekstu nie daje sie czytac.

po drugie primo nie dziala dzwiek w filmikach.

po trzecie primo portret bohatera w lewej gornej czesci ekranu mruga i sniezy.


Ja tez teraz zainstalowalem i to samo :/ no u mnie nie ma problemu z grafa :/
ladna wtopa CDP pewnie na patcha poczekamy z miecha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jaka wtopa - to jest standart :D z herosami 5 bylo podobnie - tez problemy sie pojawily z polska wersja jezykowa :D he he he - tak tr jest kiedy za polonizacje bierze sie zespol ktory nie powinien tego robic- cos mi sie wydaje ze do CDP zostala przyjeta dawna grupa z Cenegi ktora nie potrafila pracowac i wypuscila takie wspaniale polonizacje jak pierwsza wersja Farcrya czy westernera :d

ale nedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

karta raczej nie jest za slaba - 7950gx2:P jedyne sterowniki, ktore ja w pelni oblsuguja sa najnowsze 91.31, tak wiec tutaj pola do zabawy nie mam niestety:/

napisalem kiedys do pomocy technicznej i nie doczekalem sie odpowiedzi:P dlatego wolalem napisac tutaj, moze ktos z forumowiczow ma takie same problemy.

zreszta kij z mruganiem, w normalnym widoku wszysko, poza portretami, wyglada normalnie. najgorszy jest brak polskich liter - przeciez nie bede rozszyfrowywal krzaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

oczywiscie ze bedziesz :D to jest przeciez w pelni profesjonalna wersja jezykowa a to ze widzisz krzaczki to sa halucynacje a do tego masz zly komputer i monitor - a tak w ogole to czepiasz sie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

morthi --->
polonizacja pod wzgledem merytorycznym jest raczej poprawna, chciaz za wczesnie zeby sie o tym wypowiadac. problem jest raczej techniczny.

Ali G --->
tez nie masz dzwieku w filmach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 11.08.2006 o 12:06, DarkStar napisał:

Ali G --->
tez nie masz dzwieku w filmach?


ba ze nima ,ale sa napisy nie to nam powinno wystarczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Również zgłaszam problem z brakiem polskiej czcionki w rozdzielczościach powyżej 1024x860. W każdej wyższej polska czcionka znika, co dla mnie wcale nie rozwiązuje problemu, ponieważ gram na monitorze LCD i najwłaściwsza rozdzielczość dla niego to 1280x1024. Liczę na to, że patch wyjdzie na dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2006 o 12:28, GanD napisał:

Również zgłaszam problem z brakiem polskiej czcionki w rozdzielczościach powyżej 1024x860.
W każdej wyższej polska czcionka znika, co dla mnie wcale nie rozwiązuje problemu, ponieważ
gram na monitorze LCD i najwłaściwsza rozdzielczość dla niego to 1280x1024. Liczę na to, że
patch wyjdzie na dniach...



oo ciekawe czyli ludzie odpowiedzialni za lokalizacje mysleli ze nikt nie gra w wyzszych rozdzielczosciach TAK WiEC MOWIE JA GRAM W 1600x1200 lub 1280x1024 (ach ten oblivion ;] )

a masz dzwiek w filmikach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A na rodzielczości 800x600 także występują u was problemy z polonizacją. Ja dopiero dostanę SF 2 na dniach i chcę się upewnić, bo najprawdopodobniej będę grał na właśnie takiej rozdzielczości. A co do patcha, to także myślę że wyjdze on na dniach. Przecież CDP wie, że popełnij wielki błąd i gracze im nie wybaczą, dopuki nie wyjdzie patch. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować