Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper Ghost Warrior 3 z nowym zwiastunem fabularnym

6 postów w tym temacie

Mamy pokazane to o czym dawno już wiedzieliśmy. No, wiedzieliśmy to może za mocne słówa, ale o tym się mówiło. Pokazanie jak bracia są ze soba zżyci oraz jak silne mają poczucia ochrony siebie na wzajem. Widać tez na nim, że od najmłodszych lat chłopaki nie bali się broni oraz całkiem dobrze dawlai sobie radę z tymi sprzętami.Smaczku dodaje zamaskowana postać, która robi wrażenie. I to całkiem dobre. Licho wie kim jest i co chce, ale jedno jest pewne, nie będzie zbyt rozmowny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL. Takie story w FPS-ie, wiedziałem że gra ma mieć jakiś tam wątek fabularny ale poruszenie tematu rodziny w taki sposób jest dość odwarznym ruchem ze strony spółki. Jestem zaskoczony. W przeciwieństwie do innych zamówiłem pre-order choćby nawet dlatego że ma Season Pass a nie mam zamiaru ponownie przepłacać jak w przypadku innych gier.

Naprawdę kozacki trailer liczę na więcej takich motywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się MEGA! Tylko liczyć, że poprawią optymalizację (przy becie była porażka) i będzie cud, miód, orzeszki. Pre-Order leci jak nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby było wiadomo bo coś tam o samej fabule była mowa w jakimś artykule ale nie było jeszcze o tym żadnego traileru co dla mnie jest fajną opcją że CI Games zdecydowało się uchylić rąbka tajemnicy jak to wygląda. Sam trailer jak dla mnie trafiony i myślę że znajdzie wiele pozytywnych opinii. Ja czekam na grę i mam nadzieję że coś takiego też będzie zaczynało Naszą przygodę ze Sniper: Ghost Warrior 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować