Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect Andromeda - cosplayerka bez doświadczenia winna tragicznym animacjom twarzy

23 postów w tym temacie

Sanders-sama napisał:

Kurde, tyle byków w tym newsie... Pani to czyta przed publikacją w ogóle?

Dokładnie jak można nawet nie przeczytać co się samemu napisało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Cosplayerka bez doświadczenia winna tragicznym animacjom twarzy w Mass Effect Andromeda?"

powinno być

"Redaktorka bez doświadczenia winna tragicznym tekstom na portalu gram.pl"...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Katarzyna Dąbkowska".

I wszystko jasne.

Jakim cudem gram.pl jeszcze jej nie podziękował za współpracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanders-sama napisał:

Kurde, tyle byków w tym newsie... Pani to czyta przed publikacją w ogóle?

Ja tam bym się zastanawiał czy w ogóle sama je napisała czy tylko robi to na zasadzie kopiuj/wklej... np kopiując tekst z angielskojęzycznej strony, a potem całość do google translatora :P

 

Wracając do tematu... buahahahah xD Bioware i ich "specjaliści" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mefisto napisał:

Dobrze dobrze, a zamierzają coś z tym zrobić/naprawić te animacje ?

Nie w najbliższym czasie, nie mają - oficjalnie - ustalonych planów odnośnie tego co znajdzie się w nadchodzących patchach, na twitterze o tym pisali. Oczywiście plan na patche mają, bo każda firma to powinna mieć, więc wynika z tego, że animacje zostaną jakie są, bo przecież nie nagrają całego nowego mo-capu, bo to raczej nie problem źle podpiętych animacji tylko fuszerka u podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak gram.pl - zawsze po ciężkim dniu można usiąść przy komputerze i uśmiechnąć się z politowaniem na pisane tu teksty m.in. przez Panią Kasię.

Czy ktokolwiek oprócz nas, biednych forumowiczów, czyta te wypociny? Jeśli tak to gratuluję poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to cała ta burza wokół animacji jest totalnie przesadzona. Owszem wygląda to czasem komicznie, ale bez przesady - nie przeszkadza to aż tak bardzo.

Gracze już nie raz pokazali, że są środowiskiem rozwydrzonych bachorów - teraz znowu to robią rozpętując shit storm, bo "brzydkie buzie w gierce". No poprostu jakaś masowa paranoja.

Jak komuś się nie podoba, to niech nie kupuje gry! Jak mi się nie podobają mordy w "Modzie na sukces" to nie oglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra powstawała przez 5 lat i jest jedną z największych premier EA w tym roku dlatego rzeczywiście szokującym jest, że ktokolwiek ma czelność być niezadowolonym z tak tragicznego (bo efekt jest tragiczny niezależnie od tego co piszesz) wykonania tego elementu, a już w szczególności osoby, które wydały na nią prawie 200zł.
W takiej sytuacji nic nie tłumaczy twórców. Co więcej, po pokazie w grudniu były zgłaszane uwagi na temat marnych animacji i BioWare tłumaczyło wtedy, że są ich świadomi i pracują nad tym. Teraz okazuje się, że nie wiadomo nawet czy animacje zostaną w ogóle poprawione, więc ktoś tu chyba minął się z prawdą.
Oczywiście nic nie usprawiedliwia osób wygrażających innym ludziom w internecie, ale z tym chyba wszyscy tutaj się zgadzają. Za to jak zwykle z przyjemnością czytam komentarze w stylu "jak sie nie podoba to nie kupuj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadhu napisał:

Jak komuś się nie podoba, to niech nie kupuje gry!

Ależ jak najbardziej!

Tylko, że ty i tobie podobni będą pędzić po tak wybrakowany produkt z wywieszonym jęzorem do sklepu, co da tym pseudo-twórcom sygnał, że graczy można gwałcić w odbyt, tym samym co raz bardziej pogrążając branżę grową w rynsztok, bo widzą, że klienci pozwalają na robienie gier na odpierdziel.

Więc zacznij sobie uświadamiać, że ty, Sanhu, jesteś współwinny tej całej sytuacji.

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dacie już spokój pani Kasi? Sami siadajcie i piszcie te teksty, bez kitu. Rozumiem jakby tekst nie był wiarygodny, ale jeśli nie ma jako takiej składni to nie trzeba swoich żali wyrzucać z monitora, wiecznie wam się coś nie podoba nic tylko zamknąć GRAM -.-.

Co do samej treści. Faktycznie fuszerka straszna, myślę, że już nie ma co patchować, niech tylko dobrze chodzi na moim sprzęcie i z chęcią pogram. Nie teraz, bo drogie to cholerstwo, a ja mam jeszcze Dark Souls 3, Styx i niedługo cały sezon Hitmana do zrobienia. Także pewnie za kilka miesięcy pogram w Andromedę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupię ME A, bo mi się nie podoba. Nie robię z tego zamachu stanu, zdrady ani teorii spiskowej. Nie płaczę w poduszkę ani nie grożę twórcom. To tylko gra i mam do niej dystans. Jedyne co komentuję to histeryczne i "bachorskie" zachowanie graczy "bo im się buzia nie podoba".

Szkoda że gra zbiera słabe oceny, ale ja czułem że tak będzie po zobaczeniu pierwszego gameplaya i nie jestem zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto by chyba wspomnieć skąd brane są screeny do artykułu! Już któryś raz widzę ten screenshot, który jest zaciągnięty od streamera na Twitchu - LIRIK i został specjalnie wykadrowany by ukryć wszystkie unikalne elementy takie jak autorski overlay streamera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadhu napisał:

Dla mnie to cała ta burza wokół animacji jest totalnie przesadzona. Owszem wygląda to czasem komicznie, ale bez przesady - nie przeszkadza to aż tak bardzo.

Owszem, przeszkadza i to bardzo. Mass Effecty to gry w których dużo się gada i mimika twarzy ma kolosalne znaczenie do odbioru gry, tak tragiczna jak w ME:A zwyczajnie w świecie psuje całą immersję. I nie jest to płacz "rozwydrzonych bachorów" jak to ująłeś tylko obiektywny fakt. Dość powiedzieć że pierwsza odsłona, sprzed 10 lat, mogła się pochwalić lepszą mimiką swoich postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Dacie już spokój pani Kasi? Sami siadajcie i piszcie te teksty, bez kitu. Rozumiem jakby tekst nie był wiarygodny, ale jeśli nie ma jako takiej składni to nie trzeba swoich żali wyrzucać z monitora, wiecznie wam się coś nie podoba nic tylko zamknąć GRAM -.-.

Nie, nie damy spokoju pani Kasi. Jej teksty są tragiczne, słabe językowo, tytuł oraz wstęp charakterystyczny dla faktu, pudelka i innego śmietniska tego typu. Z samych publikacji p. Dąbkowskiej często nic nie wynika, człowiek czyta niektóre zdania kilkukrotnie aby je zrozumieć i dalej nie wie co autor miał na myśli. O błędach i szyku zdań rodem z translatora nie będę już wspominał... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadhu napisał:

Jedyne co komentuję to histeryczne i "bachorskie" zachowanie graczy "bo im się buzia nie podoba".

Aha, czyli jakby wszyscy "histerycznie" zachwalaliby te - pożal się Boże - animacje, to by było cacy?
Bo lepiej machnąć na to ręką, prawda? Nic się nie stało, co nie?

"To nie błąd, to funkcja w grze", hm?

Ty definitywnie jesteś jednym z tych "graczy", którzy są współodpowiedzialni za obecny stan branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Dacie już spokój pani Kasi? (...) ale jeśli nie ma jako takiej składni to nie trzeba swoich żali wyrzucać z monitora, wiecznie wam się coś nie podoba nic tylko zamknąć GRAM -.-.

Mamy dać jej spokój? A co, to twoja znajoma, że ją tak bronisz?

Te "żale" są wyrzucane z monitora, bo to nie jest pierwszy raz, kiedy autorka daje popis swoich umiejętności.

Także nie trzeba zamykać Gramu - wystarczy, że Katarzyna się dostosuje do odpowiednich wymogów, albo niech portal podziękuje jej za współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować