Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect: Andromeda - przegląd ocen

26 postów w tym temacie

Buckkk napisał:

Metacritic, to naprawdę beznadziejny wyznacznik jakości gier. Przecież od wielu lat sytuacja wygląda tak, że jeśli jakiemuś człowieczkowi nie podoba się gra, to wystawia tam ocenę 0/10. Ponieważ tacy ludzie przyjmują skalę: zła gra: 0/10, niezła gra: 8/10, dobra gra 9/10, wybitna gra 10/10. Nie potrafią operować całą skalą ocen. Tak więc, można olać cały ten metacritic.

Internet jako kolektyw nie myli się często. Za to na każdego idiotę który daje 0 znajduje się fanboy który daje 10. Myślę że trolle tego typu się nawzajem niwelują.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wszystkie recenzje pokazują grę jako świetna i dobra, słaba ocena to 5/10 w dół.

Właśnie udowodniłeś wszystkim, że jesteś z tych, którzy oceniają produkt w skali "1-7-8-9-10/10".

 

Tak. Dokładnie. Zwykle nie kupuje gier ocenianych na niżej, niż 7.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wiele recenzji na YT z różnych serwisów o grach i opinie się powielają. Dobra strzelanka, świetny jetpack, dobra możliwość zmiany umiejętności w walce, ale za to nie można zmienić zestawu broni w walce, za mały wpływ na ekwipunek kompanów, graficznie lokacje są bardzo dobre, ale jest sporo problemów technicznych (będą patche), opowieść nie jest tak angażująca i powiela zbyt wiele pomysłów z trylogii, ale jakimć cudem zachęca do dalszej gry, kompani są całkiem całkiem, ale sprawiają wrażenie "słabo napisanych", więc tęskni się za kompanami z trylogii, nowa ogromna galaktyka, lecz za mało nowych ras jak na tak dużą grę, powtarzalne misje poboczne w stylu tych z DA:I (niektórzy lubią je robić, niektórzy nie), główna postać nie jest aż tak charyzmatyczna jakby się chciało,  dziwne animacje twarzy tylko w ludzkich twarzach (ludzie, asari itp.), dialogi nie porywają i są płytkie, brakuje dramatyzmu. Ogółem gra sprawia wrażenie niedoszlifowanej na wielu płaszczyznach, ale i tak dostarcza w miare przyjemne doświadczenie. Ponownie poświęcili na grę za mało czasu. Cała otoczka lokacji, statków z zewnątrz i ujęć w kosmosie itd jest super, ale to sceny skupiające sie na postaciach kuleją. Po obejrzeniu rozgrywki z fabułą jestem w stanie uwierzyć w przedział ocen od 6/10 do 7.5/10. Wszystko co powyżej i poniżej to przesada.

Edytowano przez Lamenre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Lamenre napisał:

Obejrzałem wiele recenzji na YT z różnych serwisów o grach i opinie się powielają. Dobra strzelanka, świetny jetpack, dobra możliwość zmiany umiejętności w walce, ale za to nie można zmienić zestawu broni w walce, za mały wpływ na ekwipunek kompanów, graficznie lokacje są bardzo dobre, ale jest sporo problemów technicznych (będą patche), opowieść nie jest tak angażująca i powiela zbyt wiele pomysłów z trylogii, ale jakimć cudem zachęca do dalszej gry, kompani są całkiem całkiem, ale sprawiają wrażenie "słabo napisanych", więc tęskni się za kompanami z trylogii, nowa ogromna galaktyka, lecz za mało nowych ras jak na tak dużą grę, powtarzalne misje poboczne w stylu tych z DA:I (niektórzy lubią je robić, niektórzy nie), główna postać nie jest aż tak charyzmatyczna jakby się chciało,  dziwne animacje twarzy tylko w ludzkich twarzach (ludzie, asari itp.), dialogi nie porywają i są płytkie, brakuje dramatyzmu. Ogółem gra sprawia wrażenie niedoszlifowanej na wielu płaszczyznach, ale i tak dostarcza w miare przyjemne doświadczenie. Ponownie poświęcili na grę za mało czasu. Cała otoczka lokacji, statków z zewnątrz i ujęć w kosmosie itd jest super, ale to sceny skupiające sie na postaciach kuleją. Po obejrzeniu rozgrywki z fabułą jestem w stanie uwierzyć w przedział ocen od 6/10 do 7.5/10. Wszystko co powyżej i poniżej to przesada.

Jeżeli oceniasz grę po filmikach na YT .. To krzyż ci na drogę :>. To tak jakbyś oglądał okładkę ksiażki. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Azazell napisał:

Jeżeli oceniasz grę po filmikach na YT .. To krzyż ci na drogę :>. To tak jakbyś oglądał okładkę ksiażki. 

 

Tobie również. Co w tym złego? To co napisałem to skrót ze wszystkich recenzji z YT. A rozgrywka, którą można obejrzeć również na YT potwierdza te recenzje. A Twoje porównywanie "oceniania gry z filmików z YT, do oceniania książki po okładce" jest kompletnie nie trafione. Obejrzenie plakatu gry a obejrzenie całej zawartości gry i rozgrywki z wideo to zupełnie inne rzeczy. Mniej spinania pośladów, a więcej używania mózgu zalecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2017 o 10:15, Azazell napisał:

Jeżeli oceniasz grę po filmikach na YT .. To krzyż ci na drogę :>. To tak jakbyś oglądał okładkę ksiażki. 

 

Dema przeminęły z wiatrem, a na dodatek recenzenci dobitnie przekonali opinię publiczną by lepiej obejrzeć gameplay na youtube i ocenić czy gra ci się podoba niż kupować kota w worku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować