Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Games with Gold - znamy kwietniową ofertę usługi

10 postów w tym temacie

Subkrycja na Ps4 jest od dawna już nie opłacalna a xbox za to ma czym się pochwalić.

Dla tego właśnie przesiadłem się z ps4 na xbox-one. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox one może nie sprzedał się w takim nakładzie jak PS4 ale bynajmniej poziom gier co miesiącw abonamęcie jest na bardzo dobrym poziomie, nie wspominając, że dostajemy praktyczne dwie gry typowo na Xbox one i dwie we wstecznej kompatybilności z Xbox 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to wszystko ogrywać jak matura za miesiąc? xD Muszę odnowić Golda i przy okazji skończę ostatni epizod pierwszego sezonu TWD, bo w lutym nieskończyłem przed końcem miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kobra630 napisał:

Xbox one może nie sprzedał się w takim nakładzie jak PS4 ale bynajmniej poziom gier co miesiącw abonamęcie jest na bardzo dobrym poziomie, nie wspominając, że dostajemy praktyczne dwie gry typowo na Xbox one i dwie we wstecznej kompatybilności z Xbox 360.

Skoro poziom gier jest bynajmniej na bardzo dobrym poziomie no to nie pozazdrościć kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko a nie wiem, gdzie zapytać.

Nie używałem Xbox One od kilku miesięcy a 20 marca pobrano mi z karty 15 zł na MICROSOFT XBOXLIVE MSBILLINFO IE - co to ma być i jak to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Te, za pośrednictwem konsoli Xbox One możemy ogrywać tylko w czasie trwania subskrypcji, a na konsoli Xbox 360 gry zostają na stałe."

Pytanko odnośnie tego cytatu: To na Xbox One jest tak samo jak w przypadku PS Plus? W pobraną w ramach subskrypcji grę mogę grać tylko jeśli mam ją opłaconą, tak? Nie zostaje na stałe, nawet jeśli przestanę kupować Golda? Pytam, bo zawsze mi się wydawało, że niezależnie od platformy (One czy 360), wcześniej pobrane gry z miesięcznej oferty pozostają na dobre do użytku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Colidor napisał:

 

Pytanko odnośnie tego cytatu: To na Xbox One jest tak samo jak w przypadku PS Plus? W pobraną w ramach subskrypcji grę mogę grać tylko jeśli mam ją opłaconą, tak? Nie zostaje na stałe, nawet jeśli przestanę kupować Golda? Pytam, bo zawsze mi się wydawało, że niezależnie od platformy (One czy 360), wcześniej pobrane gry z miesięcznej oferty pozostają na dobre do użytku...

Na XBO wygląda to tak, że gry przypisywane są do konta na stałe, ale możemy w nie grać tylko wtedy, gdy mamy Golda. Gra nie przepada po upływie abonamentu. A wstecznie kompatybilne gry z X360 działają na Xboksie One na tych samych zasadach, co na samej 360-ce, więc można grać bez wykupionego Golda. ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować