Gram.pl

Przy polski rząd może przejść kontrolę nad CD Projektem?

24 postów w tym temacie

Upaństwowienie nigdy nie było dobre dla wolnego rynku - chyba że miało na celu leczenie gospodarki w obliczu rosnącego kryzysu... ... co może pokazywać dzisiejszy stan rzeczy w Polsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej złodzieje, teraz komuniści(tj. też złodzieje). Wcześniej wszystko sprzedać Niemcom. Teraz wszystko kupi rząd z bandą imbecyli na czele, którzy nie wiedzą jak gospodarka i rynek funkcjonują. Wcześniej obicągaliśmy Rosji i Niemcom l****, teraz na wszystkich kiwamy palcem, tylko Ukrainę kochamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedżmin 4: Smoleńsk - Confirmed. Ciri przenosi się w czasie i razem z Jarkiem rozwiązują zagadkę Smoleńska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy anty rządowa propaganda i balcerowiczowskie dogmaty Musza być  serwowane również na stronie o giereczkach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nawet tutaj szerzy się tzw popularny Fake News? Jakieś potwierdzenie, poza "słyszano, mówi się, rzekomo, prawdopodobnie"? Takie rzeczy to u wróżek, ale ostatnio także i w "dziennikarstwie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko idiota uwierzy w prawdziwość tego newsa. Rozumiem, że tutaj chodzi o rzekomy problem repolonizacji mediów. Akurat W Niemczech czy Francji większość mediów jest mediami krajowymi, bo te państwa nie chcą sobie pozwolić, aby obce mocarstwa miały wpływ na opinię publiczną. Jak jedna gazeta we Francji lub Angli (nie pamiętam) została przejęta przez Anglię czy Francję, to w tym kraju wybuchła burza. A tutaj w Polsce prawie wszystkie media należą do Niemiec i Szwajcarów i tylko kompletnych idiotów uzna to za nic strasznego, bo w Niemczech i innych krajach UE taka sytuacja jak w Polsce jest nie do pomyślenia. Polska pod tym względem jest najbardziej liberalnym krajem i to się musi zmienić, ale aby to było przeprowadzone mądrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tym forum już chyba 10 lat. Za to co tutaj napiszę pewnie dostanę bana chociaż jestem częścią tej społeczności i uwielbiam CD-Projekt za to co robią. Do tego podziwiam REDów za to co udało im się stworzyć. Jest mi szkoda właśnie takich ludzi/firm które odniosły sukces, bo przez takie p***y jak Kaczyński, Tusk, Millery, Kwaśniewskie i inne Balcerowicze... nasza gospodarka podupada mimo takiego zaangażowania. Nasze władze, a raczej sprzedajne gówno które dziś jest u władzy zrobi wszystko żeby upodlić Polaków, polskie firmy i wszystko co może jeszcze ten kraj w jakimś sensie uratować. Nie potrafię patrzeć na to z boku, bo jest to przerażające. Wiem, że ekipa z GRAM.PL też mnie rozumie i wie o czym mówię. Jeśli wchodzą już w takie rejony gospodarki to wierzcie mi lub nie, ale jest naprawdę źle. Giełda giełdą, zysk zyskiem, ale sami widzicie, że jeżeli komuś idzie zbyt dobrze to trzeba go upodlić, przejąć, zgnieść lub narzucić swoją wolę !  Życzę ekipie CD-P samych sukcesów i żeby nie dali się ubezwłasnowolnić tej bandzie dupków ! Ekipie rządzącej życzę biletu na Syberię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Khalid napisał:

Jestem na tym forum już chyba 10 lat. Za to co tutaj napiszę pewnie dostanę bana chociaż jestem częścią tej społeczności i uwielbiam CD-Projekt za to co robią. Do tego podziwiam REDów za to co udało im się stworzyć. Jest mi szkoda właśnie takich ludzi/firm które odniosły sukces, bo przez takie p***y jak Kaczyński, Tusk, Millery, Kwaśniewskie i inne Balcerowicze... nasza gospodarka podupada mimo takiego zaangażowania. Nasze władze, a raczej sprzedajne gówno które dziś jest u władzy zrobi wszystko żeby upodlić Polaków, polskie firmy i wszystko co może jeszcze ten kraj w jakimś sensie uratować. Nie potrafię patrzeć na to z boku, bo jest to przerażające. Wiem, że ekipa z GRAM.PL też mnie rozumie i wie o czym mówię. Jeśli wchodzą już w takie rejony gospodarki to wierzcie mi lub nie, ale jest naprawdę źle. Giełda giełdą, zysk zyskiem, ale sami widzicie, że jeżeli komuś idzie zbyt dobrze to trzeba go upodlić, przejąć, zgnieść lub narzucić swoją wolę !  Życzę ekipie CD-P samych sukcesów i żeby nie dali się ubezwłasnowolnić tej bandzie dupków ! Ekipie rządzącej życzę biletu na Syberię !

Dobre tekst kolego, lepiej bym tego nie ujął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, BLyy87 napisał:

Tylko idiota uwierzy w prawdziwość tego newsa. Rozumiem, że tutaj chodzi o rzekomy problem repolonizacji mediów. Akurat W Niemczech czy Francji większość mediów jest mediami krajowymi, bo te państwa nie chcą sobie pozwolić, aby obce mocarstwa miały wpływ na opinię publiczną. Jak jedna gazeta we Francji lub Angli (nie pamiętam) została przejęta przez Anglię czy Francję, to w tym kraju wybuchła burza. A tutaj w Polsce prawie wszystkie media należą do Niemiec i Szwajcarów i tylko kompletnych idiotów uzna to za nic strasznego, bo w Niemczech i innych krajach UE taka sytuacja jak w Polsce jest nie do pomyślenia. Polska pod tym względem jest najbardziej liberalnym krajem i to się musi zmienić, ale aby to było przeprowadzone mądrze.

Bez przesady z tym prawie wszystko należy do Niemców i Szwajcarów. http://www.geekweek.pl/artykuly/25125/do-kogo-naleza-media---zagraniczny-kapital-w-polskich-mediach

Poza tym jest różnica pomiędzy byciem w rękach prywatnego właściciela (zagranicznego czy lokalnego), któremu przede wszsytkim zależy na kasie, a drugie w rękach rządu patrzącego jak tylko wykorzystać nowy nabytek jako tubę propagandową.

Edytowano przez Elton1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Khalid napisał:

Jestem na tym forum już chyba 10 lat. Za to co tutaj napiszę pewnie dostanę bana chociaż jestem częścią tej społeczności i uwielbiam CD-Projekt za to co robią. Do tego podziwiam REDów za to co udało im się stworzyć. Jest mi szkoda właśnie takich ludzi/firm które odniosły sukces, bo przez takie p***y jak Kaczyński, Tusk, Millery, Kwaśniewskie i inne Balcerowicze... nasza gospodarka podupada mimo takiego zaangażowania. Nasze władze, a raczej sprzedajne gówno które dziś jest u władzy zrobi wszystko żeby upodlić Polaków, polskie firmy i wszystko co może jeszcze ten kraj w jakimś sensie uratować. Nie potrafię patrzeć na to z boku, bo jest to przerażające. Wiem, że ekipa z GRAM.PL też mnie rozumie i wie o czym mówię. Jeśli wchodzą już w takie rejony gospodarki to wierzcie mi lub nie, ale jest naprawdę źle. Giełda giełdą, zysk zyskiem, ale sami widzicie, że jeżeli komuś idzie zbyt dobrze to trzeba go upodlić, przejąć, zgnieść lub narzucić swoją wolę !  Życzę ekipie CD-P samych sukcesów i żeby nie dali się ubezwłasnowolnić tej bandzie dupków ! Ekipie rządzącej życzę biletu na Syberię !

jeśli cię zbanują za pisanie prawdy i wyrażenie swojej opinii to strzelą sobie w kolano pokazując że poprawność polityczna i cały ten chłam jest dla nich ważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasnygwint napisał:
8 godzin temu, Khalid napisał:

Jestem na tym forum już chyba 10 lat. Za to co tutaj napiszę pewnie dostanę bana chociaż jestem częścią tej społeczności i uwielbiam CD-Projekt za to co robią. Do tego podziwiam REDów za to co udało im się stworzyć. Jest mi szkoda właśnie takich ludzi/firm które odniosły sukces, bo przez takie p***y jak Kaczyński, Tusk, Millery, Kwaśniewskie i inne Balcerowicze... nasza gospodarka podupada mimo takiego zaangażowania. Nasze władze, a raczej sprzedajne gówno które dziś jest u władzy zrobi wszystko żeby upodlić Polaków, polskie firmy i wszystko co może jeszcze ten kraj w jakimś sensie uratować. Nie potrafię patrzeć na to z boku, bo jest to przerażające. Wiem, że ekipa z GRAM.PL też mnie rozumie i wie o czym mówię. Jeśli wchodzą już w takie rejony gospodarki to wierzcie mi lub nie, ale jest naprawdę źle. Giełda giełdą, zysk zyskiem, ale sami widzicie, że jeżeli komuś idzie zbyt dobrze to trzeba go upodlić, przejąć, zgnieść lub narzucić swoją wolę !  Życzę ekipie CD-P samych sukcesów i żeby nie dali się ubezwłasnowolnić tej bandzie dupków ! Ekipie rządzącej życzę biletu na Syberię !

jeśli cię zbanują za pisanie prawdy i wyrażenie swojej opinii to strzelą sobie w kolano pokazując że poprawność polityczna i cały ten chłam jest dla nich ważniejszy.

Jeśli dostałby bana, to nie za poglądy, a wyzwiska i wulgaryzmy. Zdaję sobie sprawę, że te same cisną się na klawiaturę przy okazji polskiej polityki, i że człowiekowi lżej na wątrobie, jak od czasu do czasu rzuci mięchem, ale jeśli administracja ich sobie nie życzy, to tego nie przeskoczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, jasnygwint napisał:

jeśli cię zbanują za pisanie prawdy i wyrażenie swojej opinii to strzelą sobie w kolano pokazując że poprawność polityczna i cały ten chłam jest dla nich ważniejszy.

Można wyrażać swoją opinię w sposób kulturalny, nie wykorzystując wulgaryzmów i nie naruszając dóbr osobistych krytykowanych ludzi. Nie ma obowiązku sprowadzać formy krytyki (w tym politycznej) do poziomu znanego z relacji z ul. Wiejskiej w Warszawie :)

Zwróć uwagę, iż poprawność polityczna i ubliżanie komuś (nie ważne kto to by był) to dwie zupełnie odmienne kwestie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można wyrażać swoją opinię w sposób kulturalny, nie wykorzystując wulgaryzmów i nie naruszając dóbr osobistych krytykowanych ludzi. Nie ma obowiązku sprowadzać formy krytyki (w tym politycznej) do poziomu znanego z relacji z ul. Wiejskiej w Warszawie

Zwróć uwagę, iż poprawność polityczna i ubliżanie komuś (nie ważne kto to by był) to dwie zupełnie odmienne kwestie...

 

Zgadzam się z Tobą. Niemniej jednak i tak uważam, że ująłem to najdelikatniej jak tylko się dało. Chyba większość zaglądających tu przyzna mi rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio nie mają już czego zniszczyć w tym kraju, tylko dobrze prosperujące firmy które godnie reprezentują nasz kraj na zagranicznych rynkach?

Chyba najwyrzszy czas powrócić do monarchii. Mieszko, Sobieski, Bolesławie comeback ;_; 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, NXO napisał:

Serio nie mają już czego zniszczyć w tym kraju, tylko dobrze prosperujące firmy które godnie reprezentują nasz kraj na zagranicznych rynkach?

Chyba najwyrzszy czas powrócić do monarchii. Mieszko, Sobieski, Bolesławie comeback ;_; 

Nam to juz tylko Napoleon by pomógł. Ale spokojnie, jestesmy na dobrej drodze zeby niedlugo miec monarchie. Co prawda nasz monarcha, napoleona tylko wzrostem przypomina, ale jak sie nie ma co sie lubi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się