Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nier: Automata - recenzja - Najlepsze pomysły rodzą się w Japonii

6 postów w tym temacie

Mógł autor zaznaczyć, że żeby poznać całą historię gre trzeba przejść conajmniej 3 razy. Gdzie dwa pierwsze to ta sama historia tylko z perspektywy różnych bohaterów. A trzecie podejście to powiedzenie co dalej się stało. No i że nie gra się tylko jednym androidem i przez to gameplay się zmienia. No i że gra oferuje bardzo wiele easter eggów i innych smaczków. Napewno warto po nią sięgnąć, jeżeli nie na premierę to po promocyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kieli

napisałem, że gra nie kończy się na jednym zakończeniu, ale specjalnie nie zagłębiałem się w szczegóły, żeby nie psuć nikomu nieapodzianki. Ale tak jak piszesz, grę wypada przejść conajmniej 3 razy (a optymalnie 5), choć wszystkich zakończeń jest 26 :) co do reszty poruszanych przez ciebie kwestii - według mnie ogromną zaletą grania w nier automata jest samodzielne odkrywanie co i jak, dlatego unikałem szczegółów jak mogłem. A jednocześnie na każdym kroku podkreślałem pomysłowość i zróżnicowanie, których ze świecą szukać u konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsza gra, w jaką w życiu grałem. Jeszcze żadna produkcja nie dostarczyła mi tylu emocji. A soundtrack to najlepsza muzyka, z jaką się kiedykolwiek spotkałem (w ogóle, nie tylko, jeśli chodzi o gry) i nie mam pojęcia, dlaczego nie ma o tym w recenzji słowa, poza "doskonałe udźwiękowienie". W ogóle jakaś dziwnie krótka ta recenzja, no ale mniejsza z tym.

Poza tym nie podoba mi się pisanie, że grę trzeba "kilka razy przejść", a dotarcie do "zakończenia" A to "ukończenie głównego wątku". Dla mnie A-E to nie są zakończenia, ale po prostu jedna historia. Swoją drogą trudno mówić o zakończeniach, skoro napisy początkowe pojawiają się po... "przejściu" gry dwukrotnie, czyli jakichś 15-30 godzinach.

Moje krótkie podsumowanie jest takie: Nier: Automata to produkcja, która dostarczyła mi więcej emocji, niż wszystkie inne gry razem wzięte. Ocena: 9S/10, najlepsza gra, jaka kiedykolwiek powstała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować