Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prawo do naprawy prawem człowieka?

4 posty w tym temacie

"Byłem w stanie przeżyć to, że twórcy wmanewrowali nas w przyjęcie fikcji, wedle której gier nie kupujemy, tylko wykupujemy usługę dostępu do oprogramowania, byłem w stanie przeżyć konieczność opłacania abonamentu za możliwość gry przez sieć na konsolach"

I to samo z edytorami w grach "w obecnych czasach są zbyt skomplikowane więc gracze by sobie z nimi nie poradzili". Dzięki czemu mogą zrobić grę z dwójką i trójką w tytule praktycznie nic nie zmieniając. Kiedyś kolejna cyfra w tytule znaczyła duże zmiany obecnie wygląda jaki kiedyś mody..

Edytowano przez Fang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputery, laptopy, telefony to pikuś. Jutro przyjeżdża do mnie serwis do ciągnika. Mniej niż kilka patyków to nigdy nie jest. Kocham ceny części do profesjonalnego sprzętu - możemy cię rypać jak chcemy, bo nigdzie nie dostaniesz zamienników. To nie Passat, że: a) jest pełno rozbitych "dawców", b) części zamienne są komicznie tanie.

To samo jest np. z wszelkim sprzętem budowlanym. Kiedy przychodzi poważniejsza naprawa to serwis Porsche wydaje się mieć bardziej racjonalne ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Byłem w stanie przeżyć to, że twórcy wmanewrowali nas w przyjęcie fikcji, wedle której gier nie kupujemy, tylko wykupujemy usługę dostępu do oprogramowania, byłem w stanie przeżyć konieczność opłacania abonamentu za możliwość gry przez sieć na konsolach (...)"

Powiedzmy to sobie otwarcie. Jeżeli byłeś w stanie przyjąć powyższe to przyjmiesz bez większych oporów absolutnie wszystko. WSZYSTKO. Metodą małych kroków zostaniesz "przekonany" do wielu ustępstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować