Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Funcom ponownie wyda The Secret World jako Secret World Legends

2 posty w tym temacie

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie że chcą tchnąć drugie życie w jeden z moich ulubionych tytułów. Z drugiej obawiam się nieco przejścia na f2p. Szczególnie, że dodatki fabularne mają od tej pory być darmowe, co oznacza, że źródeł finansowania będą szukać gdzie indziej. W wywiadzie dla Massively OP wspominali o slotach na postacie i miejscach w ekwipunku. Czarnowidze prorokują, że dla graczy nie opłacających opcjonalnego abonamentu mogą pojawić się ograniczenia co do liczby zdobytych tokenów, leveli, zakończonych misji czy instancji. 

 

Na razie jednak czekamy na betę. Jeżeli nie popsują misji śledczych i nie będą przepisywać od nowa fabuły, pewnie i tak spędzę przy nowej edycji wiele godzin. Konieczność utworzenia nowej postaci mi akurat nie przeszkadza. Rozwijanie postaci w TSW jest świetną zabawą. Mam nadzieję, że mój Ak'ab miniaturka i szata Morninglight będą się zaliczać do transferowanych itemów dekoracyjnych. Szkoda tylko, że nowa wersja ma iść w kierunku bardziej tradycyjnego sposobu ulepszania postaci (levele). Lubiłem "kółko|". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować