Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect: Andromeda - łatka 1.05 poprawi część animacji twarzy

11 postów w tym temacie

Tymczasem od wczoraj juz krąży złamana wersja gry po stronach. Nie musieliśmy dlugo czekać, denuvo chuba jest coraz mniej skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle twarze powinni zrobić od podstaw. Przecież to wygląda jakby było w earlyacess a nie kosztowało 200-300zł za pudełko. 

Zwłaszcza twarze kobiet. To jest po prostu straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyglu napisał:

Tymczasem od wczoraj juz krąży złamana wersja gry po stronach. Nie musieliśmy dlugo czekać, denuvo chuba jest coraz mniej skuteczne.

Z jednej strony dobrze bo takie barachła jak ME:A czy Fallout 4 nie zasługują na zarobek ale szkoda mi jedynie tych studii, które naprawdę przykładają się do swojej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KingRimskij napisał:

Nici trochę z tego patcha. Ci, którzy mieli grę przejść, już ją przeszli.

Ja mam 40h i dopiero 1.5 planety, więc do końca jeszcze daleko. Co do samej gry i tych nieszczęsnych animacji - powiedzcie szczerze ilu z Was zwróciłoby na to uwagę gdyby nie ta cała nagonka? I pytam poważnie, bo chodzi tu o pewien problem tzw. czarny pr. Ilu z Was po prostu powiedziałoby "ja pierdziele, ale zj... animacje" i dalej grało tak naprawdę nie zwracają na to uwagi. A teraz robimy nagonkę... i? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczort napisał:
KingRimskij napisał:

Nici trochę z tego patcha. Ci, którzy mieli grę przejść, już ją przeszli.

Ja mam 40h i dopiero 1.5 planety, więc do końca jeszcze daleko. Co do samej gry i tych nieszczęsnych animacji - powiedzcie szczerze ilu z Was zwróciłoby na to uwagę gdyby nie ta cała nagonka? I pytam poważnie, bo chodzi tu o pewien problem tzw. czarny pr. Ilu z Was po prostu powiedziałoby "ja pierdziele, ale zj... animacje" i dalej grało tak naprawdę nie zwracają na to uwagi. A teraz robimy nagonkę... i? No właśnie.

Ja bym zauważył, bo w grze takiej jak ME bardzo ważny element stanowią dialogi, a raczej patrzysz na rozmówców podczas dialogów a nie na ściany za nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczort napisał:

ilu z Was zwróciłoby na to uwagę gdyby nie ta cała nagonka

Dodając do odpowiedzi Sanders-samy:

Od wielu dni jestem świadom, że robisz maślane oczy do tej gry, nieważne jak jest napstrzona błędami.
Więc wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyglu napisał:

Tymczasem od wczoraj juz krąży złamana wersja gry po stronach. Nie musieliśmy dlugo czekać, denuvo chuba jest coraz mniej skuteczne.

Wszystko jest do złamania.
"Problem" z denuvo jest taki, że każdy patch to robota niemal od nowa, bo zmienia się kodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczort napisał:

Co do samej gry i tych nieszczęsnych animacji - powiedzcie szczerze ilu z Was zwróciłoby na to uwagę gdyby nie ta cała nagonka? I pytam poważnie, bo chodzi tu o pewien problem tzw. czarny pr. Ilu z Was po prostu powiedziałoby "ja pierdziele, ale zj... animacje" i dalej grało tak naprawdę nie zwracają na to uwagi. A teraz robimy nagonkę... i? No właśnie.

Pytasz poważnie, wieęcci poważnie odpowiem. Z moja wadą wzroku jestem pewnie najgorzej widzącym gramowiczem (i graczem w ogóle). Ale jak siedze ćwierć metra od sporej wielkosći ekranu i oglądam rozmowe ze zbliżeniami na twarz to nawet mimo swojej slepoty widzę mankamenty. I oczywiście gram w każdą grę, którą kupiłem, a której nie mogę oddać, bo zwyczajnie szkoda mi kasy. Andromeda jest droga i nikt nie wywali 2-3 stów w błoto. No chyba,z e grafika jest tak słaba, ze rani oczy (dosłownie, jednym z moich problemów jet to, ze bardzo słaba grafika męczy mój wzrok w eksperesoewym tempie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować