• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
larry125

zabezpieczenie konta na origin

Pytanie

Witam od pewnego czasu mam spore problemy z moim kontem.

Założyłem swoje konto na origin w 2014 roku.Był taki okres,że nie korzystałem z origin'u 4-5 miesięcy.Po tym okresie chciałem się zalogować,ale hasło się nie zgadzało wchodzę na pocztę,a tam dostałem coś takiego:

Witaj SzaaloonyX!

W dniu 26 maj 2016 13:19:58 GMT 00:00 adres adres e-mail powiązany z Twoim kontem EA został usunięty.

jakubvogler@gmail.com

Jeśli zmiana nie została zainicjowana przez Ciebie, kliknij tutaj, aby przywrócić poprzedni adres e-mail i zmienić swoje hasło. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z działem pomocy EA.

Przyjemnej zabawy!
Zespół EA

 

 

 

Nie przejąłem się tym za bardzo i zadzwoniłem do pomocy EA,a po rozmowie z sympatyczną panią odzyskałem dostęp do swojego konta.Niestety długo się tym nie nacieszyłem,ponieważ dzisiaj ponownie nie mam dostępu do konta,a co gorsze dostałem taką oto wiadomość do EA :

 

 

 

 
  Dziękuję za kontakt z Centrum Pomocy Electronic Arts, mam na imię Beata i prowadzę zgłoszoną sprawę.

Ponieważ zakupił Pan konto Origin, łamiąc tym samym regulamin Electronic Arts, nie przysługuje Panu wsparcie techniczne z naszej strony.

Przesyłam linka do naszego regulaminu (punkt 2-Licencja):
http://tos.ea.com/legalapp/WEBTERMS/PL/pl/PC/#License

W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt z naszym działem pomocy EA!
Jak się skontaktować: 

http://help.ea.com/pl/article/welcome-to-the-new-and-improved-ea-help-center/

Nasi doradcy są również dostępni pod numerem telefonu: (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piatku w godzinach 12:00 – 21:00

Proszę pamiętać, że istnieje możliwość zamówienia rozmowy telefonicznej poprzez portal help.ea.com. Po zalogowaniu się (za pomocą danych Origin), opcja ta znajduje się po wybraniu opcji 'Pomóż w grze'. Dalej proszę wybrać grę, platformę i dodatkowe detale aż po dodanie zgłoszenia.
 
   
         
         

 

Nigdy nie poprosimy o podanie Twojego hasła i nigdy nie powinieneś go ujawniać - Zachowaj je w tajemnicy. Trzymaj je w bezpiecznym miejscu.

Więcej porad dotyczących bezpieczeństwa konta znajdziesz w centrum pomocy EA.

Dziękujemy,
Beata K.

Nie mam również dostępu do konta na stronie EA,miałem włączoną weryfikację logowania sms,hasło mam bardzo dobre,komputer ostatnio był formatowany.

Nie martwię się tym,ponieważ i tak wiem,że odzyskam dostęp do konta,ale jak bardziej można je zabezpieczyć ??? 

 

A bym zapomniał dostałem również wiadomość od tego gościa,który prawdopodobnie zajumał mi konto

Konto Origin
Odpowiedz
15 mar 2017 16:16
Szaaloon y
do
mnie
Witam, od dzisiaj nie mogę zalogować się na swoje konto, i mam pytanie dlaczego, proszę o jak najszybszą odpowiedź.

 

Edytowano przez larry125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Jeszcze nie ma odpowiedzi na to pytanie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować