Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Dark Souls III - The Fire Fades Edition uczczona nowym zwiastunem

8 postów w tym temacie

9.5 dac tej czesci to smiech na sali. Kazdy praktycznie twierdzi ze to najgorsza z czesci , a juz dwojka dostala po du**e i miala srednia cos okolo 8. Ja rozumiem , ze mozna byc fanem serii , ale dawac dwa , trzy oczka slepo za sam tytul to juz przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stack_Black napisał:

9.5 dac tej czesci to smiech na sali. Kazdy praktycznie twierdzi ze to najgorsza z czesci , a juz dwojka dostala po du**e i miala srednia cos okolo 8. Ja rozumiem , ze mozna byc fanem serii , ale dawac dwa , trzy oczka slepo za sam tytul to juz przesada.

Z której strony niby każdy twierdz, że to najgorsza część serii? Bo na pewno nie osoby, które w nią grały albo są fanami. Zawsze słyszy się opinie, że najgorszy jest DkS II, który i tak trzyma poziom, a szczególnie SotFS. DkS III raczej jest uważany jako taki brat DkS I, który jest bardzo podobny i niewiele gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem calego klimatu od Demon's souls po ds3 , bloodborne i niohy srochy . Ds II ma slaby poczatek , tak poza tym jest za******e. A to , ze trojka jest najslabsza to opinia moja i wielu osob z otwartym umyslem nie zapatrzonym w napis DS, nie bede sie tu wywodzil czemu bo jest zbyt wiele powodow , ale wymienie chociaz jeden najwazniejszy JEST NUDNA a niech mnie dam drugi slabe , ze tak powiem osobowosci spotykane w swiecie i niech bedzie trzeci tez mega wazny ubogi swiat wzgledem poprzednich czesci . No dobra czwarty najmniej wazny dla tej serii , ale jednak - grafika ssie w porownaniu do takiego bloodborna ktory wyszedl parelat wczesniej i miazdzy ds3 i ds2 razem wziete pod kazdym wzgledem . Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stack_Black napisał:

/ciach/

Różnica między premierą obu wspomnianych przez Ciebie gier to rok - nie kilka lat, więc już pierwszy hejt idzie "spać".

Każdy praktycznie twierdzi... Nie, nie każdy: ja akurat z trójką bawię się bardzo dobrze - uważam ją za najłatwiejszą część, ale na pewno nie za najgorszą. Aktualnie do wymaksowania została mi jedynie dwójka - pozostałem już mają 100% zrobione.

Co do grafikii... Jak dla mnie widoczki i architektura są naprawdę świetne - ale to jednak kwestia gustu, a o tym jak wiadomo się nie dyskutuje. ;)

Jak dla mnie może i nie 9,5/10, ale mocne 8,5 w porywach do 9 licząc z ostatnim DLC. ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"okazało się naprawdę świetną grą, od której można zacząć swą przygodę z serią"

Polecać graczowi rozpoczęcie serii od trzeciej części zamiast od pierwszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie miedzy bloodborne a ds3 jest tylko rok roznicy , wydawalo mi sie jakbym w bloodborna gral zaraz po premierze konsoli. Moj blad. Ocena 8.5 juz bardziej do mnie przemawia , a nie 9.5 i dopisek bliska idealowi. Jak wyjdzie goty to i ja podejme probe platynowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stack_Black napisał:

Jak wyjdzie goty to i ja podejme probe platynowania.  

Pamiętaj, że tak jak i w poprzednich częściach DSa achiki zlicza tylko z wersji podstawowej (nie jestem do końca przekonany czy SotFS nie wymaga do 100% czarów/cudów/piromancji z DLCków: nie mam pewności, bo ja mam podstawkę + SP) - ja maxa w trójce zrobiłem w miesiąc od premiery i nic nowego nie doszło przy żadnym DLC. :) Najgorsze, że w dwójce zostało mi właśnie zbieranie reszty "magii": męczące i wymagające ukończenia gry conajmniej dwukrotnie - lub 2 i pół, żeby część czarów za "repę" kupić od Chancellor Wellagera... :/ Aktualnie idę do Old Kinga, ale najgorsze, że spier... sobie zdobywanie Sunlight Medals i aktualnie przy SP160 i NG+ nikt nie potrzebuje pomocy - a farmienie ich online jest strasznie upierdliwe. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować