Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja The Expanse - drugi sezon to prawdziwa miazga

9 postów w tym temacie

Zapowiedzieli trzeci sezon który skończy się pewnie na UWAGA SPOILER Z KSIĄŻEK: Zbudowaniu przez protomolekułe bramy która pozwala odwiedzać inne układy. I to było by idealne zakończenie serialu bo tak jak w książkach zamknie pierwszą trylogie.

 

PS. Remember the Cant ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę nie rozumiem. The Expanse na netflixie jest jako Netflix Original a w necie jako SyFy series. Ktoś wie akurat jak w przypadku tego serialu to działa bo ja ogólnie fanem jestem.. patrze u was że recenzja szybko lece na netflixa a tu nie ma sezonu 2 ;/
 

Ja rozumiem że to może być serial innej stacji i po czasie na netflixie ale dlaczego w takim razie jest to Netflix Original?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Dziwi, ale też wzbudza podziw fakt, że The Expanse zmienia barwy i adaptuje się tak swobodnie. "

Ani trochę nie dziwi, gdy weźmie się pod uwagę to, jak są pisane książki :)

I ani jednego słowa pochwały dla Chrisjen Avasarali? Nie tylko świetna postać, ale też doskonale zagrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafar napisał:

Ja trochę nie rozumiem. The Expanse na netflixie jest jako Netflix Original a w necie jako SyFy series. Ktoś wie akurat jak w przypadku tego serialu to działa bo ja ogólnie fanem jestem.. patrze u was że recenzja szybko lece na netflixa a tu nie ma sezonu 2 ;/
 

Ja rozumiem że to może być serial innej stacji i po czasie na netflixie ale dlaczego w takim razie jest to Netflix Original?;/

Na "lekturaobowiazkowa.pl" przeczytałem, że 2 sezon pojawi się w NETFLIX po wyemitowaniu wszystkich odcinków w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, moja dusza nerda raduje się z samego faktu, że w ogóle powstał drugi sezon bo od czasu SGU to nie było żadnej typowej space opery (latające i naparzające się statki kosmiczne, stacje kosmiczne i te klimaty). Na powrót do sytuacji z lat 90-tych raczej nie ma co liczyć, ale dobrze że gatunek jeszcze całkowicie nie wymarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem pierwszy sezon na Netflixie i czuję OGROMNY niedosyt. Recenzja tym bardziej utwierdziła mnie w przekonaniu, że najlepsze dopiero przede mną. GDZIE TEN DRUGI SEZON, NETFLIXIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować