Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Battlefront II z liniową fabułą, ale ukazywaną z różnych perspektyw

8 postów w tym temacie

Czyli nie będziesz oglądał opowieści konfliktu z różnych perspektyw tylko oglądał opowieści konfliktu z różnych perspektyw.

Widzę że naprawdę dużo się nauczyli w kwestii mydlenia oczu przed pokazywaniem gameplayi na których naprawdę dałoby sobie wyrobić opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi wygląda na historię przedstawioną od A do Z, ale z różnych perspektyw. Przykładowo podczas tej samej bitwy, będziemy walczyć jako Luke, Szturmowiec czy też pilot. Dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

To mi wygląda na historię przedstawioną od A do Z, ale z różnych perspektyw. Przykładowo podczas tej samej bitwy, będziemy walczyć jako Luke, Szturmowiec czy też pilot. Dobrze rozumiem?

Jedna bitwa raz rozgrywana po stronie "dobrych" raz po stronie "złych" a innym razem po tej samej stronie tylko z perspektywy innego żołnierza; lub zrobią patent z GTA 5, ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAJNIE ale" ( Czasami jesteś Szturmowcem, niekiedy pilotem, a jeszcze innym razem Lukiem Skywalkerem z mieczem świetlnym - wyjaśnia Thompson. )" I te " w trakcie której śledzisz podróż Idena przez 30 lat od końcówki Powrotu Jedi do początku Przebudzenia Mocy " które DICE i EA zapakóją w 5 h KAMPANII - dziękuję postoję - JAk zrobią te 30 lat w 30h to Zapłacę za tą grę nawet 300 zł ale 5 h w ich grach to żart z graczy!!. Ogółem SWBF wygląda genialnie naprawdę chciałem tą grę mieć ale nie da się w nią normalnie grać, tak jak było by to możliwe w ORYGINALE. Liczę że moje obawy się nie sprawdzą, że nie będzie ta gra pokrojona jak tort, i że kampania nie będzie miała w granicach 10h tylko więcej . Ja chce tą grę taką jaka powinna być. Co prawda SWBF (oryginalny) nia miał kampanii ale mogłem spokojnie grać z botami i korzystać z frakcji której chciałem, walczyłem w podstawie w kosmosie, przejmowałem planety - ogółem była lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NemoTheEight napisał:

Nie więli pod uwagę jednego - zrobienie w ten sposób spójnej historii jest badzo trudne. No, chyba, że są aż tak ambitni.

Gry od EA ambitne? Może 20 lat temu. Dziś ambitnie podchodzą do "rosnących słupków" i szybkiej kasy ;)
Mnie bardziej zastanawia kiedy gracze zaczną wymagać ambitnych produkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować