Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 rzeczy, które trzeba wiedzieć o Sniper: Ghost Warrior 3

11 postów w tym temacie

To taki Far Cry z wieloma innymi grami połączony w jedną grę:) Wygląda to całkiem nieźle. Najważniejsze jest to że kajdany nam ściągli i wreszcie ten nasz snajper będzie mógł spokojnie dobierać sobie miejscówkę. A premiera już jutro:) Już przygoitowałem sobie wszystko do grania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już anulowałem zamówienie i czekam na zwrot pieniędzy. W internecie na dwóch serwisach już są recenzje. Jedna to 5/10, druga 2.5/10 (czyli też 5/10). Podobno niesamowicie skopana optymalizacja, 30 klatek, które notorycznie spadają w dół, udawany otwarty świat, kiepsko wykonane strzelanie przy karabinach szturmowych itp., kiepska fabuła, masa bugów. Ale chwalą sobie model strzelania z karabinów snajperskich. Jednak polecają kupić ale jak mocno stanieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ty czytasz ale reki które się pojawiają Teraz są rekami przed patchem, który wejdzie dopiero Jutro. Ocenianie gry przed Pełną wersją w taki sposób mówią wiele o samym recenzencie :) Czytaj dalej takich ludzi a daleko zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recki to jedno, ale wystarczy samemu obejrzeć gameplay na youtube. Jest dużo materiału z PS4 i PC, gdzie widać dużo bugów, a samo oglądanie nudzi po nie więcej jak 10 minutach. Z otwartym światem też lipa, bo co to za otwartość, gdzie można mieć aktywną tylko jedną misję i cała zabawa ogranicza się do możliwości wejścia w strefę misji z różnych kierunków. Do tego brak coopa i wystarczy, żeby odbuścić sobie zakup, przynajmniej do jakiejś przeceny o połowę, czyli jakieś trzy/cztery miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kto woli mi tam gameplaye się podobają, dużo bugów hmm powszechne w dzisiejszych grach bo są rozbudowane ot co. TD był po roku grywalny a i tak nadal występuje wiele problemów.:( Widzę że ty także nie czytasz tego co ważne. POPRAWKI WCHODZĄ DOPIERO JUTRO.., Coop - nie wszystkie gry go mają:( Też bym chciał ale i tak nie zawsze jest z kim grać jak w DL był co-op a mało osób grało. W Wiedźminie także nie ma co-opa i gra się (nie piszcie mi że to inne gra itd bo wiem) to tylko porównanie że też nie posiada trybu współpracy, jak Wolf też nie ma a np: w BF3 był tak kiepski że nie chciało mi się w niego grać. Jest problem z tym trybem jedyna gra którą tak naprawdę lubiłem w co-opie był. Patrz na nick:) Miała tak wiele błedów że czasami chciałem wyżymać myszkę w raz z klawiaturą, ale mimo to Była super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w to od 3 godzin zaraz kończę i nie wiem czy jutro czy wogule jeszcze w to zagram. Ludzie jest tyle błędów że ze na trzy gry można je rozdzielić. Szczekający martwy wilk to na początek. Brak możliwości skręcania bugim, po śmierci lerzymy na tle nieba, itd itd...... Gra koszmarna. Grafika do upy, hdr niby jest ale gra wygląda lepiej jak się go wyłączy. Żebym to ja wiedział dziś rano to w życiu nie kupiłabym nowego Snajpera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrz jest już do pobrania 1.03 i to wszystko dzieje się po tym patchu i potok tu głupot bo gram od trzech godzin i widzę co się dzieje. Gra nie nadaje się do sprzedaży. Wygląda jak wczesna alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to gra, którą po prostu muszę mieć, a że Sniper Elite 4 już mi się znudził to czas na Sniper: Ghost Warrior 3. Mam nadzieję że się nie zawiodę, a to że będzie patch w dniu premiery jakoś to przeżyję aby gra była spoko. Te 10 rzeczy może się przydać żeby chociaż zwracać na niektóre sprawy większą uwagę. Zobaczymy co wyjdzie, premiera już jutro więc tylko czekać, a na resztę my nie mamy wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Face7 napisał:

Ja już anulowałem zamówienie i czekam na zwrot pieniędzy. W internecie na dwóch serwisach już są recenzje. Jedna to 5/10, druga 2.5/10 (czyli też 5/10). Podobno niesamowicie skopana optymalizacja, 30 klatek, które notorycznie spadają w dół, udawany otwarty świat, kiepsko wykonane strzelanie przy karabinach szturmowych itp., kiepska fabuła, masa bugów. Ale chwalą sobie model strzelania z karabinów snajperskich. Jednak polecają kupić ale jak mocno stanieje. 

Wiesz, wolna wola, ale z posepowania widzę, że przestraszyłeś się dwóch ocen gry, która dopiero wyjdzie i którą, jeżeli to prawda, mieli recenzencji w jakieś wcześniejszej wersji. Nie wiem jakiej, na jakim etapie są wersje recenzenckie, ale z tego co wiem, będzie dostępny patch 0 day, który zapewne poprawi to i owo. Nie uważam, aby trzeba było anulować zamówienie. Jednak jak powidziałem, wolna wola. Osobiście biję się z "zachciankami"czy SGw3 czy Outlast 2. Na pierwsz czekam od dawna,, a Outlast dopiero niedawno wskoczył na listę. Dylemat jest i to nie lada, jednak coś mi mówi, że będzie to SGW3. W końcu poganiać po lasach z snajperką to chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd u was tyle błędów ja przez jakieś 11-12h gry uświadczyłem jeden raz gdy gra mi się wysypała. Zaraz zaczynam grac dalej bo mnie się spodobała , co prawda poprawił bym to i owo, ale i tak jest dużo lepiej jak było w S2 . Już sam świat jest fajnie wykonany, szybko i sprawnie przemieszcza się między punktami a AI nie jest głupie i nie raz pogoniło mi Kota:( co skutkowało śmiercią. Świetny jest system strzelania i to że przy poziomie trudności (Wyzwanie) można wszyściutko wyłączyć i poczuć smak snajpera. Wiadomo że ludzie nie są zgodni i niestety nie każdemu dogodzimy ale dla mnie gra jest warta zagrania. Trochę krótka była kampania z Lydią ale ogółem jest spoko.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować