Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40K: Dawn of War III - twórcy prezentują statystyki

12 postów w tym temacie

22 minuty temu, fenr1r napisał:

Oceną 56% na Steam jakoś się nie pochwalili.

No wiesz gra miała być połączeniem rozwiązań z pierwszych dwóch części a zrobili marnego klona SC2/WC3 z zasadami C&C 4.  Grałem w Dow 1 i wszystkie 3 dodatki i mam podstawkę Dow 2 i po pierwszym gameplayach wiedziałem, że to będzie nędza. 

Dodali elementy które w Lore W40K nie mają miejsca np. te bańki jako osłona albo że Garbiel Angelos w Tactical Dreadnaught Armor zapierdziela i robi skoki na kilka metrów podczas gdy w Lore jest jasno powiedziane ze to nie jest możliwe.

Następne 3 rasy w dodatkach to:

- Impierial Guard bo modele Guardsmen są już w grze i zawsze byli prędzej czy później dodani(wbrew pozorom IG ma więcej fanów niż SM ogólnie jesli chodzi o w40k, ale to wina GW)

- Chaos też na bank będzie bo ostatnim bossem w kampanii jest Demon of Khorne.

- Necrons już są oficjalnie w drodze ze względu na filmik po napisach końcowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież DoW II to bardzo fajna gra, szkoda że w trójce zrezygnowano ze zbierania przedmiotów.

Wadą gry jest to, że singiel starcza ledwie na ok. 10 h i że kampania przeplata losy trzech ras, zamiast skupić się na jednej - dla mnie jako gracza singlowego 220 zł za 10h gameplayu to zdrowo za dużo, a bardzo na ten tytuł czekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, lis_23 napisał:

Przecież DoW II to bardzo fajna gra, szkoda że w trójce zrezygnowano ze zbierania przedmiotów.

Wadą gry jest to, że singiel starcza ledwie na ok. 10 h i że kampania przeplata losy trzech ras, zamiast skupić się na jednej - dla mnie jako gracza singlowego 220 zł za 10h gameplayu to zdrowo za dużo, a bardzo na ten tytuł czekałem.

Nie wiem czego się spodziewałeś. Było wiadomo jak kampania wygląda i że jest słaba. Trzeba było czekać na przeceny. Obstawiam, że DoW3 jeszcze w tym roku będzie w bundlu za 15$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry jeszcze nie zakupiłem, więc może się doczekam.

Pograłbym sobie w jedynkę ale obecnie jest ona dosyć brzydka od strony graficznej, da się ją jakoś podrasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego tak uparcie nie chcą tego co było w jedynce. Jedynka była przecudna z uwagi na ilość ras, kampanie. Teraz nawet za darmo nie chce trójki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że trójce właśnie bliżej do jedynki niż do dwójki, jest tylko za mało ras i zbyt krótka kampania single player.

Osobiście zadowoliłaby mnie nawet kampania ograniczająca się tylko do Space Marines i do Orków, byleby była odpowiednio długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta część do jedynki nawet nie ma startu. Animacje gorsze, finisherów brak. Budynki orków nie wyglądają mi na wiarygodne. Przekombinowane. A mapy to już wgle szkoda gadać. Naprawdę, to wygląda jak robione pod e sport.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Oxygar napisał:

Ta część do jedynki nawet nie ma startu. Animacje gorsze, finisherów brak. Budynki orków nie wyglądają mi na wiarygodne. Przekombinowane. A mapy to już wgle szkoda gadać. Naprawdę, to wygląda jak robione pod e sport.

Pamiętam jak podczas bety DoW II Retribution twórcy ogłosili że od teraz nie będzie już więcej animacji finisherów i jak to doprowadziło społeczność do szału. Myślałem, że przy DoW III pójdą po rozum do głowy, ale nic z tego. 

Robione pod e sport tylko jest jeden szkopuł z tym - tutaj jest jedna taktyka hero unit na start i kto ma więcej woja ten wygrywa. A od strony Dow I & II to jest jeden wielki downgrade.  Dla przykładu brak systemu morale(Dow I) lub przygwożdżenia (DoW II) oznacza że robią grę pod casuali a nie fanów SC2.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam uniwersum Warharmmera i nie jestem jakimś jego zagorzałym fanem - ot, znam je tylko z gier i mi te finishery, skoki, itp. bardzo się podobają i nie przeszkadza mi to, że to niezgodne z uniwersum. Podobnie było przecież np. w obu "Bitwach o Śródziemie", gdzie mieliśmy rzeczy niewystępujące u Tolkiena, o "Cieniu Mordoru" nie wspominając. Gra to tylko gra i musi się jednak jakoś wyróżniać od książek, filmów, komiksów, itp. ze względu na wymogi rozgrywki i gameplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem tematu o samej grze.

Jednak zakupiłem grę. Pograłem wczoraj trochę w kampanię, przeszedłem pierwszą misję, dzisiaj prawie ukończyłem drugą i wszystko było ok. Potem chciałem wrócić do gry i mam pewien problem ... chodzi o to, ze gra przestała reagować na ruch myszką i nie da się przesunąć kamery do przodu, można ją tylko przesuwać, klikając na minimape, co jest bardzo niewygodne i nieprecyzyjne. Podobne zjawisko występowało w becie ale tylko podczas samouczka i tylko na samym początku - co mogę z tym zrobić? Próbowałem już zresetować grę, uruchomić ją ponownie, zamknąć i ponownie uruchomić Steam, sprawdziłem też spójność plików gry. Uruchomiłem też ponownie PC i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować