Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prey - premiera gry i pierwsze oceny użytkowników

11 postów w tym temacie

Też ograłem demo na PS4 i mnie również gra nie zachwyciła; jest brzydka a przeciwnicy/mimicy są irytujący, jednak wolę ludzkich wrogów. Tylko fabuła wydaje się być intrygująca ale gameplay już nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie grałem osobiście, ale oglądałem gameplaye i zgadzam się z przedmówcami: gra wydaje się być nudna i bez natchnienia; fabuła jakoś tam ciekawa, ale dużo nie da się powiedzieć po godzinie

Edytowano przez Pomson15tk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet dema nie skonczylem . Nudne , ze az boli , ale najbardziej mnie bolala ociezalosc w celowaniu , czulem sie jakbym pierwszy raz gral na padzie w fps. Nic nie daje podkrecenie czulosci analogu , cos tu jest po prostu spier.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z recenzji co oglądałem i czytałem gra ma pewien problem i jest nim gameplay który na wyższych poziomach trudności strasznie faworyzuje jeden build jeśli chodzi o rozwój postaci ( to nie jest Deus Ex czy też Wolfenstein: The New Order) czyli crafting. Dodatkowym minusem jest strasznie nudne podejście do owej walki większość starć polega na zrobieniu stuna i walenie do przeciwników. Innymi słowy gra cierpi na syndrom Bioshock Infinite gdzie gra ma wszystko zrobione dobrze poza rozgrywką która jest co najwyżej średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna ale to nie Call of Duty. Crafting, szukanie znajdziek, explorowanie, kombinowanie jak w łatwy sposób zabić przeciwnika korzystając z alternatywnych metod, inteligentne dobieranie neuromodów pod własny styl rozgrywki. Np. Znalazłem zabawkę kuszę która wystrzeliwuje piankowe pociski dzięki którym mogłem np. strzelić w przycisk do drzwi. Znalazłem takie drzwi w recepcji gdzie mogłem w taki przycisk strzelić przez małe okienko. Jednak nie dało się tego zrobić z żadnej pozycji jeśli sobie najpierw nie podstawiliśmy pod nogi podwyższenia i bum! Udało się. Bez żadnego prowadzenia za rączkę wpadłem na pomysł i go zrealizowałem. Frajda niesamowita. Widać że gra jest nastawiona na rozwijanie postaci i jej możliwości a następnie ponowne wracanie do już odkrytych lokacji aby je wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem rady ukończyć nawet dema na PS4, myślałem, że umrę z nudów, te całe mimy kompletna beznadzieja, grafika sztuczna i słaba, pomieszczenia nudne, 1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nawet nie mogłem ukończyć dema. Potem oglądałem streamy z późniejszych etapów gry i widziałem dokładnie to samo. Filozofia po nitce do kłębka, jak w starych FPP z lat 90, tyle, że po drodze nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra przynajmniej optymalizacji nie skopali jak w Dishonored 2 i nawet im to nieźle wyszło, bo to jest CryEngine 5. Czyli wniosek jest jeden niech zostaną przy gotowych silnikach, bo nie są na tyle dobrzy by stworzyć własny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialna gra!!! Już dawno marzyłem o czymś takim. Pomysł na grę wykonanie mistrzostwo świata. Udało mi się kupić dzień przed premierą w czwartek, zagrałem i po godzinie załatwiłem sobie zwolnienie z pracy w piątek bo nie wytrzymał bym cały dzień w oczekiwaniu na powrót do domu. Co chwila gra zaskakuje, ile trzeba się nakombinowac czasem żeby znaleźć przedmiot czy przejście potrzebne do kontynuowania przygody. Tylko to kombinowanie jest mega przyjemne. Nie można się oderwać i przestać grać. Potrzebne mi to było po Snajperze 3 i nadziaganym sredniaku Outlast 2 którego jeszcze nie skończyłem bo robię wszystko żeby tylko nie zagrać w outlast 2. Prey dla mnie czarnym koniem w tym roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować