Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darksiders 3 - zapis z gry w wersji pre-alfa

14 postów w tym temacie

Wygląda to niepokojąco słabo. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie bo jest jeszcze troche czasu do premiery. Trzymam kciuki za Darksiders 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorkman napisał:

Wygląda to niepokojąco słabo. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie bo jest jeszcze troche czasu do premiery. Trzymam kciuki za Darksiders 3.

Ale co tu jest słabego? Gameplay nie pokazuje combosów, czarów czy konia, ale to na pewno kwestia tego, że to wczesna wersja gry, raczej mało prawdopodobne że finalnie też dostaniemy jedno combo. A jeśli chodzi o animacje, projekty potworów czy otoczenia - jest bardzo dobrze. Fajnie, że wracamy na Ziemię, mało jej było w drugiej części, a takie połączenie klimatów miejskich z demonami i Apokalipsą ma swój klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się całkiem, całkiem podoba - a i widoczny grzech całkiem fajnie przemyślany, choć sama walka mogłaby mieć choć jeszcze jedną fazę. Jestem na tak - ale to może przez samo lubienie poprzednich odsłon Darksiders. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoc a co fajnego bylo na ziemi ? Pozamykane ciasne szare lokacje? Dwojka od jedynki byla pod kazdym wzgledem lepsza. A co do tych animacji i wykonania postaci to tez chyba sobie zartujesz. To niema wygladac jak w jedynce czy dwojce tylko lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pre-alpha więc jeszcze się nie martwię. Jak mówił @Madoc, otoczenie i ogólny klimat jest bardzo dobry. Z tym "słabo" to pewnie takie wrażenie jest przez broń. Sprawia bardzo słabe wrażenie. Jakby ktoś niesforne dzieci sznurkiem okładał. Obstawiam że to poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stack_Black napisał:

Madoc a co fajnego bylo na ziemi ? Pozamykane ciasne szare lokacje? Dwojka od jedynki byla pod kazdym wzgledem lepsza. A co do tych animacji i wykonania postaci to tez chyba sobie zartujesz. To niema wygladac jak w jedynce czy dwojce tylko lepiej. 

 

Tak jak pisałem - klimat. Nietypowe połączenie przerysowanych klimatów fantasy z przyziemnymi, miejskimi lokacjami miało swój urok i budowało atmosferę Apokalipsy. Lokacje wcale nie były pozamykane, zresztą nie chodzi tu o wielkość lokacji, tylko o umiejscowienie akcji. Też uważam, że dwójka jest lepsza od jedynki, ale chętnie bym wrócił na dłuższy czas na Ziemię.

Animacje i ogólny styl graficzny bardzo mi się podoba i wszystko jest tu w stylu serii. Przy takiej stylizowanej grafice ciężko o jakiś bardzo widoczny postęp w jakości, jak dla mnie jest bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to pre alfa więc mam nadzieję, że walka nie będzie tak drewniana. Bo narazie to niezły warzywniak tam widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie jest ładnie. Podoba mi się wygląd Furii ale co do jej akrobacji mam wątpliwości. Niech popracują nad unikami, bo znowu są na pokaz a ledwo pokonuje się jakiś dystans przy ich użyciu. Broń wygląda jak zabawka i sznurek a nie jak oręż Jeźdżca, zwłaszcza Furii. Bardziej by jej pasowała wyrzutnia rakiet niż ten pejczyk. To dopiero pre-alpha ale wiem jak wyglądała ostatecznie rozgrywka w poprzednich częściach, więc jestem trochę zaniepokojony. Mam nadzieję, że ostatecznie Furia będzie miała większą swobodę i więcej animacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoon84 napisał:

Dlaczego BABA - na Boga :/

A co ma odpowiedzieć kobieta chcąca zagrać w wiedźmina? "Dlaczego chłop na Boga?". Jak grałeś we wcześniejsze wersje to wiesz dlaczego "baba". Dla tych co nie grali to siostra poprzednich bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować