Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zenimax pozywa Samsunga. Poszło o Gear VR

5 postów w tym temacie

One_of_the_Many napisał:

Hmm lepiej nie mieć nic wspólnego z Zenimaxem. Na wszelki wypadek przestanę grać w ich gry, żeby mnie nie pozwali np. o to, że zainspirowałem się czymś z ich gier.

Akurat w tym przypadku Zenimax ma racje, co zresztą zostało potwierdzone wyrokiem sądu. Facebook to pazerne korpo i swoje za uszami też mają (np. próba wyciągniecią z Valve informacji na temat ich badań nad VR oraz próba podkupienia pracowników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenr1r napisał:
One_of_the_Many napisał:

Hmm lepiej nie mieć nic wspólnego z Zenimaxem. Na wszelki wypadek przestanę grać w ich gry, żeby mnie nie pozwali np. o to, że zainspirowałem się czymś z ich gier.

Akurat w tym przypadku Zenimax ma racje, co zresztą zostało potwierdzone wyrokiem sądu. Facebook to pazerne korpo i swoje za uszami też mają (np. próba wyciągniecią z Valve informacji na temat ich badań nad VR oraz próba podkupienia pracowników).

Piłem ogólnie do zamiłowania Zenimaxu do pozwów, m. in. Scrolls i Prey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One_of_the_Many napisał:
fenr1r napisał:
One_of_the_Many napisał:

Hmm lepiej nie mieć nic wspólnego z Zenimaxem. Na wszelki wypadek przestanę grać w ich gry, żeby mnie nie pozwali np. o to, że zainspirowałem się czymś z ich gier.

Akurat w tym przypadku Zenimax ma racje, co zresztą zostało potwierdzone wyrokiem sądu. Facebook to pazerne korpo i swoje za uszami też mają (np. próba wyciągniecią z Valve informacji na temat ich badań nad VR oraz próba podkupienia pracowników).

Piłem ogólnie do zamiłowania Zenimaxu do pozwów, m. in. Scrolls i Prey

No te pozwy za podobieństwa w nazwach są okropne. Zachowują się jakby do danego słowa mieli niekwestionowane prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować