Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft potwierdza wydanie nowego Assassin's Creed, Far Cry 5, The Crew 2 w tym roku fiskalnym

9 postów w tym temacie

1 godzinę temu, MisioKGB napisał:

Wszystko fajnie, ale może coś nowego? Jakieś nowe IP.

Przecież Masz "For Honor" oraz ubiegłoroczny "The Division".

Ja tam najbardziej czekam na nowego Assassyna, choć przecieki o dużej roli fabuły w teraźniejszości/przyszłości mnie martwią, gdyż nigdy nie lubiłem tego elementu serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far cry3 był świetny ale żeby mnie przyciągnąć musieli by tym razem wymyślić coś nowego bo o ile far cry4 był równie dobry to jednak nawet nie grałem bo to prawie to samo w innych klimatach. Mam nadzieję na assassin's creed a Bo tutaj mieli 2 letnia przerwę i liczę na jakieś innowacje w serii a ostatnie przecieki napawają mnie optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stack_Black napisał:

Danoniero w innych klimatach to miales primal a nie fc4.

Który byl tak nudny ze odpuscilem po godzinie. FarCry 4 faktycznie nie byl zly, ale to kalka trójki, ile mozna grac w to samo.

Co do Assasina to naprawde staralem sie zaprzyjaznic z ta seria, podchodzilem raz do jedynki i po dwa razy do trójki i black flag. No ale to ewidentnie nie sa gry dla mnie, jakos irytuje mnie to ze straznicy mnie nie widza mimo, ze siedze metr od nich za krzyczkiem który by nie ukryl nawet sredniech rozmiarów kota. Plus masa innych bzdur. 

Mimo wszystko licze na cos ciekawego i w miare nowego w FC, pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lis_23 napisał:
1 godzinę temu, MisioKGB napisał:

Wszystko fajnie, ale może coś nowego? Jakieś nowe IP.

Przecież Masz "For Honor" oraz ubiegłoroczny "The Division".

Ja tam najbardziej czekam na nowego Assassyna, choć przecieki o dużej roli fabuły w teraźniejszości/przyszłości mnie martwią, gdyż nigdy nie lubiłem tego elementu serii.

Ok inaczej, jakieś nowe i dobre ip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować