Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - Netflix wyprodukuje z Platige Image serial na podstawie opowiadań. Bagiński jednym z reżyserów!

10 postów w tym temacie

I to jest fajna wiadomość. Daniel aktualnie produkuje Mumie, która już teraz prezentuje się bardzo obiecująco. O Bagińskim nie trzeba dużo opowiadać, każdy go zna. No no Netflix <33

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się żeby to była perła w koronie Netflixa jak "House of Cards" i "Narcos" :). Zresztą co by nie było, to po rodzimym dnie z Żebrowskim gorzej nie będzie, bo nie może. 

Jestem na TAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to spodziewam się całkiem konkretnej produkcji.

Oraz kolejnych wypowiedzi AS-a, o tym jak serial przysporzył mu więcej smrodu, niż pożytku oraz że szczegółow serialu nei zna, bo obraca sie wśród ludzi yntelygentnych^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu ludzi po zobaczeniu newsa sprawdzilo, czy dzisiaj przypadkiem nie jest pierwszy kwietnia. Dla mnie to news roku, trzymam kciuki i jest baaaaaaardzo ciekawy obsady. Kogo byscie widzieli w roli bialego wilka? Wiem ze temat wałkowany wiele razy i wiele razy padało te nazwisko, ale byłbym wniebowziety gdyby w postac Geralta wcielił sie Mads Mikkelsen. Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

 Kogo byscie widzieli w roli bialego wilka? Wiem ze temat wałkowany wiele razy i wiele razy padało te nazwisko, ale byłbym wniebowziety gdyby w postac Geralta wcielił sie Mads Mikkelsen. Co o tym sadzicie?

Najlepiej Anna Grodzka na krowie zamiast Płotki.

A tak na poważnie o tym mówi się już od dawna. Sami fani sagi bardzo tego chcą. Kto wie... być może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasieq napisał:

No, to spodziewam się całkiem konkretnej produkcji.

Oraz kolejnych wypowiedzi AS-a, o tym jak serial przysporzył mu więcej smrodu, niż pożytku oraz że szczegółow serialu nei zna, bo obraca sie wśród ludzi yntelygentnych^^

Sapkowski już za to przeprosił. Wyszło że dał CDPR licencje za jakieś grosze. Gdzie zamiast tego oferowali procent z zysku. Był chcieć i przez to na grze grosza nie zarobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować