Zaloguj się, aby obserwować  
Kotex2

Granie - strata czasu?

7 postów w tym temacie

Witajcie,tutaj Kotex. Przeglądając forum pewnej strony o grach mmorpg  natrafiłem na temat "MMO-strata czasu" , który zainspirował mnie do stworzenia filmu o podobnej tematyce .Zapraszam do oglądania i dalszej dyskusji :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób mówi, że granie to nolife'owanie. Ja tak nie uważam. Bycie nolife'm to nie tylko bycie graczem. Można by się czepić też np. literata. Gość przeczytał książkę, bohater osiągnął swój cel i żyli długo i szczęśliwie. Ale wypadałoby zapytać z czego on się cieszy skoro zakończenie książki nie zmieniło tego realnego świata. Czym zatem się zająć jak nie swoją pasją? Może pracą i tyrać jak przeciętny japoński urzędnik? To też nolife'owanie. Dlatego uważam, że trzeba wszystkiemu poświęcić nie za dużo i nie za mało czasu.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje upodobania. Jeśli nołlajfienie komuś sprawia przyjemność i lubi to, to nie uważam by był to czas stracony, dla niego na pewno nim nie jest. Najważniejsze jest jak ty się z tym czujesz.

Edytowano przez RekonS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna powiedziec ze granie w gry to strata czasu. Kazdy ma swoje hobby i stara sie w nim realizowac. Dlaczego granie w pilke nozna czy czytanie ksiazek to nie jest strata czasu, a granie w gry juz jest. To nie ma kompletnie zadnego sensu. Dla mnie strata czasu moze byc granie w pilke, a granie w gry strategiczne mnie bardziej rozwija. Ludzie sa rozni i maja rozne hobby: graja w gry, ogladaja mecze, jezdza na motorze, chodza do kasyna czy do kosciola. Jak to mowia, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem granie to nie jest strata czasu, to samo można by było powiedzieć o innych czynnościach, że to strata czasu, przy grach można się wiele nauczyć, na przykład spostrzegawczości, refleksu, ja mimo iż jestem dziewczyną to wolę gry od nakładania sobie makijażu, a większość kobiet z tego co wiem to malują się 2 godziny potem szykują się dodatkowe dwie, to tez strata czasu, a wspomniałam tu o malowaniu się ponieważ najczęściej to wytapetowane laski mówią, ze gry to strata czasu. Każdy ma swoje hobby i nie można nikomu tego zabronić. Ja mam duszę artysty i w jakiś sposób gry to dla mnie sztuka, bo tak czy inaczej krajobrazy w grze zostały narysowane, tak samo postaci i inne wytwory, uwielbiam to podziwiać przy graniu. Tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować