Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 najlepszych momentów w życiu (prawie) każdego gracza

7 postów w tym temacie

11. Zwonienie wystarczającej ilości pamięci konwencjonalnej, żeby uruchomić jakiśkultowy tytuł. A no i sukces w znalezieniu właściwych ustawień dla mojej "kompatybilnej z Sound Blaster'em" nie wiadomo jakiej karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12. Moment w którym gra uruchamia się i działa płynnie na twoim sprzęcie, a nawet nie łapiesz się na minimalne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13. Doczekanie się dnia premiery kompletnej wersji danej gry, czy to Złota Edycja, GOTY czy Ultimate edition.

14. Otrzymanie informacji, że dany tytuł nie będzie mieć żadnych DLC i na premierę będzie pełnym produktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że dla mnie najlepszym momentem, i tym najbardziej zapadającym w pamięć było pierwsze odpalenie i przejście Fire & Ice z 92 roku. Tak to było to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16. Kupowanie gry, kiedy nie wie się o niej nic i wyrabianie sobie na jej temat własnej (najlepiej, jak dobrej!) opinii. Takim zaskoczeniem był dla mnie Bully. Nie wiedziałem, że mogło istnieć "GTA w szkole", to zauważywszy na pudełku logo Rockstara wziąłem to bez wahania. Nie pożałowałem. Dzisiaj dzięki Internetowi jestem z większością gier na bieżąco, dlatego... eh, nic mnie już nie zaskakuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować