Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Resident Evil - filmowa seria doczeka się rebootu

6 postów w tym temacie

Ludzie co wy piszecie :D Przecież gdyby to był reboot w stylu rezydencji Arklay (wolne zombie, dobra fabuła, brak postaci Alice) bądź też Raccoon City od strony Leona i Claire - fani gier znają, to według mnie wiadome, że film cieszył by się dobrymi ocenami i sporą popularnością. Dobrym pomysłem byłby też serial na Netflixie ale to były raczej plotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oskisz napisał:

Ludzie co wy piszecie :D Przecież gdyby to był reboot w stylu rezydencji Arklay (wolne zombie, dobra fabuła, brak postaci Alice) bądź też Raccoon City od strony Leona i Claire - fani gier znają, to według mnie wiadome, że film cieszył by się dobrymi ocenami i sporą popularnością. Dobrym pomysłem byłby też serial na Netflixie ale to były raczej plotki :)

W cuda wierzysz? xD Jakby wzięli na cel Racoon City albo Arklay to podejrzewam, że spartoliliby to jeszcze bardziej, bo postać Alice była nowa i nie mieli czego spartolić. :P Jest już jedyna porządna ekranizacja Residenta - ta animowana, której najnowsza część (Vendetta) wychodzi niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować